Jak mogę przywracać aplikacje w Lionie bez przywracania sesji po zalogowaniu?


1

Chcę, aby moje aplikacje zaczynały od poprzedniego stanu (Windows / Tabs / Documents), ale nie chcę, aby wszystkie aplikacje, które uruchomiłem przed wylogowaniem / ponownym uruchomieniem / zamknięciem, uruchomiły się automatycznie. Widzę opcję:

System Preferences -> General -> Restore windows when quitting and re-opening apps

ale chcę, aby aplikacje zachowały swój stan. Z biegiem czasu mam tendencję do otwierania wielu aplikacji i nie chcę obciążać systemu ani czekać, aż wszystkie te aplikacje się uruchomią po zalogowaniu. Możliwe, że Lion oszukuje, a aplikacje są ładowane tylko na żądanie , więc nie martwię się o koszty ogólne, ale jeden restart, który zrobiłem od czasu zainstalowania Lion, wydaje się wskazywać inaczej.

Odpowiedzi:


1

Możesz po prostu odznaczyć Otwórz ponownie okna podczas ponownego logowania podczas ponownego uruchamiania (  -> Uruchom ponownie ): wprowadź opis zdjęcia tutaj

Niestety nie wydaje się, aby zmiana była trwała. Najlepszym dotychczas znalezionym rozwiązaniem jest kilka skryptów AppleScript, które umożliwiają ponowne uruchomienie z niezaznaczoną opcją.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.