Chcę, żeby iPhone 5s zawsze dzwonił ... nawet gdy głowa pozostanie aktywna


1

Czy istnieje sposób, aby telefon dzwonił, gdy zestaw słuchawkowy jest włączony? Mój mąż wyjmie słuchawkę z ucha, ale pozostawi ją aktywną. Gdy nadejdzie połączenie, dzwoni w słuchawce, a nie przez telefon. Nienawidzi czasu opóźnienia potrzebnego do podłączenia słuchawki, jeśli jest wyłączona, ale boli ją także pozostawienie jej w uchu. Gdyby telefon zawsze dzwonił, nie miałoby znaczenia, gdzie była słuchawka.

Odpowiedzi:


1

Nie sądzę, że to jest możliwe. Jeśli ktoś ma zestaw słuchawkowy Bluetooth podłączony do swojego iPhone'a, wszystkie dźwięki będą odtwarzane przez zestaw słuchawkowy, a nie iPhone. Możesz utrzymywać sparowane i odłączone urządzenia, co pozwoli zaoszczędzić dużo czasu po przełączeniu na zestawy słuchawkowe Bluetooth.

Ponieważ oprogramowanie nie spełni Twoich oczekiwań, opcją byłoby skorzystanie z wygodniejszego lub szybszego akcesorium Bluetooth lub nawet wybór przenośnych głośników, ponieważ często działają one dobrze. Możesz także sprawdzić, czy Twój telefon obsługuje Bluetooth LE (4.0), ponieważ opóźnienie połączenia spada z 100 ms do 6 ms (tyle czasu zajmuje sprzętowi na rozpoznanie ponownego połączenia ze znanym urządzeniem - w przeciwieństwie do ponownego parowania dwóch urządzeń po raz pierwszy), aby skrócić czas potrzebny na przeniesienie do nowszych zestawów słuchawkowych.

Inną opcją byłoby zdobycie czegoś takiego jak zegarek Apple Watch, aby otrzymywać powiadomienia o połączeniach i alertach bez konieczności słyszenia dźwięku i / lub posiadania dźwięku bardzo blisko uszu, bez względu na to, co iPhone do niego podłączył.


Wybacz dużą edycję. Jeśli nie zgadzasz się z dodanymi szczegółami / opcjami, możesz cofnąć lub bezlitośnie cofnąć je.
bmike

Nie zgadzam się, mój iPhone zawsze będzie dzwonił głośno, jeśli przełącznik wyciszenia jest wyłączony, nawet jeśli do telefonu podłączony jest przewodowy lub bezprzewodowy zestaw słuchawkowy.
Ɱark Ƭ

@ Mark Może to coś specyficznego dla zestawu słuchawkowego. Jaki masz model zestawu słuchawkowego i jakiego iPhone'a masz w jakiej wersji iOS?
RedEagle2000

@ RedEagle2000 iPhone 6, iOS 9.2.1, Moje zestawy słuchawkowe to 1) Słuchawki douszne Apple, 2) Plantronics Voyager Edge, 3) Jabra Sport +, 4) Jabra Classic. Działa tak samo dla wszystkich tych zestawów słuchawkowych.
Ɱark Ƭ
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.