Co to jest AppleCameraAssistant i dlaczego używa tak wielu cykli procesora?


1

Zauważyłem, topże AppleCameraAssistant jest jednym z najbardziej obciążających procesor procesów, które aktualnie działają (cóż, technicznie śpi, więc ma 0,0% procesora, ale wciąż znajduje się na szczycie listy, a fakt, że jest na liście w ogóle, jest podnoszenie moich hackli). Zajmuje również 960 KB pamięci, co po prostu wydaje się marnotrawstwem. Konkretnie:

/Library/CoreMediaIO/Plug-Ins/DAL/AppleCamera.plugin/Contents/Resources/AppleCameraAssistant

Nie używam do tego aparatu. Cały czas go chronię. Mam otwarty iTunes i odtwarzam muzykę, ale to ... naprawdę nie powinno być istotne.

Moje pytanie sprowadza się więc do trzech kluczowych pytań:

  • Czy powinienem nuke z orbity?
  • Dlaczego ten proces jest aktywny i
  • Jeśli jest łagodny, ale niepotrzebny, jak mogę go wyłączyć?

Oczywiście jest kilka (opcjonalnych) pytań uzupełniających (jeśli jest to celowe, jakiego pozbawionego skrupułów programisty powinienem uderzyć w automatyczne ładowanie i uruchamianie modułu, który nie ma dla mnie żadnej ziemskiej użyteczności? Czy ten programista uważa, że ​​cykle procesora rosną na drzewach? Jak to zrobić? śpią w nocy? Kto powiedział im, że lepsza część całego megabajta pamięci rezydenta jest akceptowalną rzeczą, aby kawaleryjnie marnować? Gdybym ich uderzył, czy byłoby to prawnie uzasadnione? Etycznie uzasadnione? Emocjonalnie satysfakcjonujące?), ale te są drugorzędne w znaczeniu.


Prawdopodobnie znajduje się na szczycie listy „0,0%”, ponieważ zaczyna się od A ... Nie martw się o 0,0% użycie procesora.
William T Froggard

@WilliamTFroggard Tak, prawdopodobnie masz rację ... Mimo wszystko to dziwne, że w ogóle znajduje się na liście procesów.
Parthian Shot
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.