Jak naprawić spam usbmuxd w konsoli, gdy iPhone jest podłączony?


11

Od kiedy zaktualizowałem system Snow Leopard do Lion (w tym najnowszą aktualizację 10.7.1), mój usbmuxd wydaje się okropnie gadatliwy. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy mój iPhone jest podłączony.

Co najmniej raz na minutę wysyła następujący komunikat:

18/08/2011 16:30:25.941 com.apple.usbmuxd: HandleUSBMuxDictionary client 0x101005430-iTunes/com.apple.iTunes using library usbmuxd-211 built on May 16 2011 at 00:10:01, running usbmuxd-211 built on May 16 2011 at 00:14:56

Próbowałem już ponownie zainstalować iTunes, który wydaje się obejmować wszystkie elementy połączenia z urządzeniem mobilnym (instrukcje: http://support.apple.com/kb/ts3540 ), ale bez powodzenia.

Stawiłem też czoła okropnościom forów Apple i chociaż niektórzy ludzie zgłaszają ten sam problem, nie ma na to poprawki ani wyjaśnienia.

Wszelkie porady inne niż „zignoruj” lub „zainstaluj ponownie system OS X” są mile widziane. Tak, już naprawiłem uprawnienia.


Witamy na stronie! To nie jest normalne - dostaję taką wiadomość jak wtedy, gdy podłączam urządzenie iOS. Czy iTunes, Image Capture lub Xcode działają podczas rejestrowania tych wiadomości?
bmike

1
Dzięki @bmike. iTunes był uruchomiony, ponieważ lubi wyskakiwać podczas podłączania iPhone'a. Przetestowałem to bez iTunes (zabijając iTunesHelper.app) i wydaje się, że spam nie występuje, ale nieużywanie iTunes nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem.
Ingmar Hupp

To nie jest - Z pewnością wydaje mi się to błędem. Nawet jeśli podejmiesz wszystkie działania, takie jak uniemożliwienie uruchomienia iTunes po podłączeniu urządzenia - nie powinieneś nie musieć odtwarzać muzyki i ładować iPhone'a, aby nie uderzyć konsoli. Będę na czacie, jeśli nigdy nie zgłosiłeś błędu w Apple - to nie jest takie trudne.
bmike

1
Zgłoszono błąd w Apple: # 9976880 - zobaczmy, co się stanie.
Ingmar Hupp,

Apple potwierdziło, że jest to znany błąd. Jeszcze nie naprawiony w iTunes 10.4.1.
Ingmar Hupp

Odpowiedzi:


3

Spam przybył z najnowszą aktualizacją iTunes. Zdarza się to zarówno w Snow Leopard, jak i Lion. Pomijając obniżenie wersji iTunes, dopóki wiadomości nie znikną, prawdopodobnie nic nie możesz na to poradzić.

Aktualizacja:

Spam usbmuxd ma miejsce tylko wtedy, gdy urządzenie (iPhone itp.) Jest podłączone i wymienione w iTunes pod „URZĄDZENIA”. Jednym oczywistym obejściem jest pozostawienie urządzeń niepodłączonych do sieci. Bardziej użytecznym obejściem jest po prostu wysunięcie ich w iTunes - spam przestanie działać, a Twoje urządzenia będą nadal ładować.


2

Zostało to rozwiązane w iTunes 10.5 (141). Nigdy więcej spamu usbmuxd od aktualizacji.


Widzę to w systemie Mac OS X 10.7.2 z iTunes 10.5.2

@Dave Też to widzę, zwykle kiedy mam otwartą skrzynię biegów - nie sądzę, żeby została ponownie przebudowana
ianbarker

Znalazłem to forums.obdev.at/viewtopic.php?f=1&t=6099, które prawdopodobnie wyjaśnia, co się dzieje
ianbarker

oraz w Mavericks z iTunes 11.1.3
user151019

i Yosemite z iTunes 12.0.1.26
użytkownik151019,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.