Jak zatrzymać wibrację iPhone'a dla samego alarmu?


13

Jak ustawić wibrację, aby nie uruchamiała alarmów, ale nadal wyzwalała połączenia, SMS-y, e-maile, przypomnienia itp.?

Patrzyłem na alarmy innych firm, ale wszystkie wydają się dość omylne, wiele z nich nie działa po naciśnięciu przycisku Home. Ci, którzy używają powiadomień push, aby obejść ten problem, ale ta funkcja jest zgodna z cichym przełącznikiem telefonu, co oznacza, że ​​musisz pamiętać, aby przełączać dźwięk każdej nocy. I dwa z nich przypadkowo nie działały na mnie.

Czy istnieje sposób, obracając się na wibracje tylko alarm?

Jestem gotów za to zrobić jailbreak.

Odpowiedzi:


3

Wiem, że minęło trochę czasu.

@ Somewhere Odpowiedź jest dobra dla każdej wersji wcześniejszej niż IOS9 .

Od IOS 9

Możesz wyłączyć wibracje z menu alarmu dla każdego alarmu niezależnie.

W ustawieniach alarmu. Po dodaniu nowego czasu alarmu możesz wybrać dźwięki> wibracje i ustawić na „brak”. Możesz także edytować istniejące harmonogramy alarmów, aby indywidualnie wyłączać wibracje.

Kredyty


2

W ustawieniach wibracji w iOS 6 ustaw „wibruj przy pierścieniu” na „włączony” i „wibruj przy cichym” na „wyłączony”.

Następnie, gdy jest cicho, twój alarm będzie dzwonił bez wibracji, a gdy nie będzie cicho, wszystko będzie wibrować i dzwonić normalnie.


1
To nie działa dla mnie (iOS6). Być może masz wibracje wyłączone dla wszystkiego.
Chris Burt-Brown

Zaktualizowałem moją odpowiedź
Gdzieś

Ale chcę, żeby wibrowała cicho!
Pavel Chuchuva


1

Widziałem wiele odpowiedzi, które tutaj nie działały. Oto moje jasne wyjaśnienie tego, co musiałem zrobić, używając iOS 7.1.2 na iPhonie, aby uzyskać to, aby straszne brzęczenie wibracji nie zdarzyło się po ustawieniu budzika. To nie jest wymarzone rozwiązanie, ponieważ metoda ta TAKŻE wpływa na zachowanie wibracji dla INNYCH dźwięków w telefonie.

  1. W ustawieniach> dźwięki, w dolnej części sekcji Przypomnienia Alerty Mam wibracje ustawione na brak. (może to nie być konieczne do osiągnięcia powyższego celu. po prostu, jak go ustawiłem).

  2. W ustawieniach> dźwięki, w dolnej części sekcji Alarmy kalendarza Mam wibracje ustawione na brak. (może to nie być konieczne do osiągnięcia powyższego celu. po prostu, jak go ustawiłem).

  3. Najważniejsze: w ustawieniach> dźwięków, na samej górze, musiałem włączyć zarówno Wibracje na Pierścieniu, jak i Wibracje na Cichym WYŁ. (Powodem, dla którego włączyłem opcję Vibrate on Silent jest wyłączenie, jest to, że mam moje ustawienia> Nie przeszkadzać> Zaplanowane ustawienie, aby mój telefon przeszedł w tryb Nie przeszkadzać między 22:00 a 7:00. Zatem dla celu „brak wibracji przy alarmie” , Muszę wyłączyć Wibrację w trybie Wyciszony, inaczej telefon powie: och, on jest w trybie cichym, ponieważ nie przeszkadzaj ... Powinienem wykonać Wibrację! ... Możesz się zastanawiać, dlaczego mój alarm zostałby ustawiony na pewien czas w okresie, w którym nie przeszkadzam. To dlatego, że jedyny raz, kiedy używam budzika, to to, że wstaję w dziwnych, bezbożnych godzinach na loty itp. Nie używam budzika do normalnego budzenia się przed pracą.)

W tych okolicznościach budzik nie wywoła strasznego brzęczenia przed dzwonieniem.

Ale znowu, nie jest to szczęśliwe rozwiązanie, ponieważ będzie miało również wpływ na DZWONEK twojego telefonu (dzwonek nigdy nie będzie wibrował). Tak więc, jeśli nigdy nie słyszysz telefonu dzwoniącego w kieszeni, ta funkcja wyłącza funkcję wibracji, aby zaradzić tej sytuacji.


0

Uważam, że PlayAwake może ci pomóc, to aplikacja Jailbreak, która pozwala ustawić niestandardową piosenkę jako alarm. Pozwala wybrać, czy chcesz włączać i wyłączać wibracje! (Jedynym minusem jest cena i fakt, że musisz używać własnej muzyki, aby nie wibrowała!


0

Zrobiłem to w następujący sposób: Wibracje przy wyłączaniu. Wibracje przy cichym włączeniu. Następnie ustaw tryb dzwonka dla dźwięków alarmowych i ustaw czas DND na wyciszenie wszystkich innych rzeczy. Mi to pasuje. iOS 8.1.2

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.