El Capitan na MacBooku Air z 2 GB pamięci RAM


2

Mam MacBooka Air (MacBookAir3,2) z 2 GB pamięci RAM i nadal działa Snow Leopard (10.6.8). App Store oferuje mi uaktualnienie do El Capitan, więc myślę, że MacBook Air jest nadal obsługiwany. Ale zastanawiam się, czy naprawdę możesz cieszyć się El Capitan tylko 2 GB pamięci RAM?

Powodem, dla którego myślę o aktualizacji w ogóle (poza kwestiami bezpieczeństwa), jest nowy iPhone, który nie będzie synchronizowany ze starym iTunes.

Odpowiedzi:


2

Oficjalne wymagania systemowe obowiązujące w Apple to minimum 2 GB pamięci RAM. A ponieważ macie pamięć flashową, stronicowanie na dysk, na którym wiele osób widzi działające głodne aplikacje RAM, nie będzie takie złe. Z odrobiną szczęścia.

jednak Byłbym niezdecydowany, aby polecić go jako nowszy system operacyjny, tym bardziej wydaje się być głodny RAM. Zrobiłbym obraz dysku twojego obecnego dysku w bezpiecznym miejscu (zewnętrzny dysk USB), abyś mógł go łatwo przywrócić, jeśli nie spodobają Ci się wyniki.


0

Zmodyfikowałem do Yosemite z 2 GB pamięci na moim Macbooku 2010 bez żadnych problemów. Zastanawiam się również nad tym nowym systemem operacyjnym.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.