Jak wyśledzić powiadomienia na Facebooku w OS X, aby je wyłączyć


1

Mam Macbook Air z systemem OS X 10.11 / El Capitan i dwa dni temu zaczęły się pojawiać następujące powiadomienia:

enter image description here

Być może przypadkowo uderzyłem w specjalne klawisze, ale chcę, żeby zniknął i nie będzie. Ponadto nie mam opcji facebook w moich powiadomieniach:

enter image description here

Safari:

enter image description here

Chrom:

enter image description here

Jak to zatrzymać?


1
Witamy w Ask Different. Jaka aplikacja znajduje się na pierwszym planie, gdy pojawi się okno powiadomienia? Czy możesz przenieść to powiadomienie na inny ekran (styl kontroli misji) lub czy jest on renderowany całkowicie w oknie przeglądarki internetowej - być może w przeglądarce Safari?
bmike

@bmike Chrome wydaje się być na pierwszym planie, ale nie jestem pewien w tej kwestii. Ale jak widzisz, powiadomienia Chrome mają być wyłączone.
Roy Hinkley

Zasadniczo powiadomienia oznaczają, że aplikacja (Chrome lub cokolwiek) przekazuje coś, co można zablokować na poziomie systemu operacyjnego. Jeśli jest to tylko renderowanie obrazów w ramce przeglądarki, musisz przerwać blokowanie javascript / content, aby uniemożliwić aplikacji internetowej rysowanie tego, co „wygląda” jak okno. Na przykład - patrz chocklock.com - mrówki i błystki to tylko animacje wyświetlane na stronie, a nie coś, co może zablokować system operacyjny lub ustawienia powiadomień.
bmike

@bmike Nie mam żadnych rozszerzeń / wtyczek na Facebooku w Chrome - co na Ziemi zrobiłoby to bez zgody użytkownika? I nie jestem na Facebooku.
Roy Hinkley

Staram się, żebyś nam powiedział, jeśli masz do czynienia ze zwykłą stroną internetową typu popup - jak washingtonpost.com/world/… lub jeśli to naprawdę „okno”, które można przenieść poza stronę internetową. Nie jest wymagane uprawnienie użytkownika do renderowania na stronie ani nawet otwierania wielu typów okien wyskakujących.
bmike

Odpowiedzi:


0

zarządzaj wyjątkami, sprawdź to w chrome


Nie wiem, jak zostałby stworzony wpis na Facebooku, ale to prawdopodobnie było przyczyną. Dziękuję Ci.
Roy Hinkley

3

Sprawdź też prefabrykacje Safari, ponieważ Facebook nie jest aplikacją, ale usługą internetową ...

enter image description here


Tylko tam CNN i odmowa - są także wyłączone w Chrome.
Roy Hinkley

Przypuszczam, że w ogóle nie jest to powiadomienie systemu operacyjnego. Staram się uzyskać wyjaśnienia w komentarzach do pytania - najprawdopodobniej jest to javascript renderujący okno „powiadomienia” jako część układu DOM / CSS / i że ustawienia aplikacji internetowej muszą zostać zmienione lub wdrożony bloker treści w celu usunięcia jeden aspekt renderowanej strony ...
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.