Komunikat o błędzie iTunes 54


2

Gdy próbowałem wykonać kopię zapasową telefonu, natknąłem się na komunikat o błędzie iTunes 54. Mam iPhone'a 4 z systemem iOS 4.2.1, który próbuję zaktualizować do systemu iOS 7.1.2. Obecnie korzystam z systemu operacyjnego Windows 10 z najnowszym iTunes. Potrzebuję instrukcji krok po kroku.

Odpowiedzi:


1
  1. Krok pierwszy - https://support.apple.com/en-us/HT205597 - śledzenie wszystkich linków - szczególnie na komputerze PC może zająć dwie godziny lub dłużej, w zależności od tego, jak dobrze radzisz sobie z rozwiązywaniem problemów z zabezpieczeniami na PC OS.
  2. Krok drugi - zdobądź więcej dzienników / szczegółów - zanotuj powyższe artykuły na wypadek, gdybyś nie zrobił tego, o co prosił, a zamiast tego zrobił to, co uważałeś za poprawne
  3. Krok trzeci - zapytaj o pytanie lub skontaktuj się ze wsparciem Apple, korzystając z „więcej dzienników”

1
O mój Boże!!! Miałem nadzieję, że będzie to szybkie rozwiązanie. To może zająć chwilę. Po przeczytaniu posta myślę, że mogą to być systemy bezpieczeństwa. Kiedy zaktualizowałem system do Windows 10, był już dostarczony z jednym, a ja też mam zabezpieczenie Norton. Czy sugerujesz odinstalowanie programu Norton, dopóki nie zakończę tworzenia kopii zapasowej i przywracania? @bmike
Vanessa

Nienawidzę mówić ludziom o wyłączeniu czegoś dla bezpieczeństwa. Możesz to zrobić, jeśli najpierw odłączysz się od Internetu. Jeśli jesteś paranoikiem, uruchom skanowanie po rozłączeniu. Internet nie jest potrzebny dla części zapasowej. Przywracanie musi rozmawiać z serwerami Apple - co może być głównym problemem powodującym błąd 45. Trudno jednak powiedzieć - nie ma szans, że masz Maca do wykonania kopii zapasowej / przywrócenia?
bmike

Nie ... Mam jednak inny laptop z Windows 7. Po prostu nie chciałem tego używać, ponieważ nie jest to technicznie moje, a ponieważ będę tworzyć kopie moich danych osobowych, nie chciałem tego używać. Czy istnieje sposób, aby upewnić się, że wszystko można całkowicie usunąć po wykonaniu kopii zapasowej / przywracaniu, jeśli użyję tego? Nie chcę niczego zostawić. Lol!!!
Vanessa

Idealny. Gdy komentujesz mój post, wysyła mnie wiadomość. Najlepiej zapytać, czy to na pytanie - link do niego tutaj - sprawdź, czy zostało to już zadane / odebrane podczas pisania. :)
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.