IOS 9.2: Moje „Ogólne> Profile i zarządzanie urządzeniami” zniknęły?


20

Patrzyłem i szukałem i nie mogę znaleźć rozwiązania. Muszę przejść do sekcji profili i zarządzania urządzeniem na moim iPadzie 3, ale nie jest to ogólne. Próbowałem wyszukać go w ustawieniach i pojawia się jako opcja. Stukam w to i po prostu otwiera się Ogólne, gdzie nie ma opcji dla profili i zarządzania urządzeniami. Proszę o pomoc, już próbowałem ponownie uruchomić urządzenie.

Jak mogę to znaleźć?


A twoje pytanie brzmi?
TheBro21,

1
Dziwne, pokazuje mi się na moim iPhonie 6s z iOS 9.2. Tu, pod generałem. Apple najwyraźniej zmieniło nazwę z Profili na Zarządzanie urządzeniami w iOS 9.2.
RedEagle2000,

1
Thebro21, moje pytanie brzmi: jak to znaleźć. Pomyślałem, że byłoby to sugerowane, biorąc pod uwagę prostotę mojego postu. Przepraszam, mój zły.
CosmicBatz,

Pytanie edytowane
RedEagle2000,

1
Ja też mam ten problem. Nie ma takiej opcji. Czy jest jakieś wydarzenie, które musi nastąpić, aby się pojawiło? To iPhone 5 z iOS 9.3.1.
Zlatty

Odpowiedzi:


14

Ta opcja nie będzie wyświetlana, jeśli nie masz zainstalowanego profilu. W rzeczywistości nie instalujesz profili z ustawień. Profile można instalować różnymi kanałami, niezależnie od tego, czy są to zaproszenia e-mailowe, czy strony internetowe. Jedynym powodem, dla którego profile wyświetlają się w ustawieniach, jest łatwe zarządzanie nimi / ich usuwanie. Przed założeniem profili nie miałem opcji ustawień, aby nimi zarządzać.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.