Czy Apple ukrył jakieś hołdy dla Steve'a Jobsa?


30

Czy w oprogramowaniu Apple są jakieś ukryte hołdy lub wspomnienia dla Steve'a Jobsa?

Ktoś powiedział mi, że możesz znaleźć jego okulary w aplikacji, ale nie mogę ich znaleźć.

Odpowiedzi:24

Nie wiem o okularach, ale masz ten:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Najnowsza wersja Apple OS X Lion zawiera mnóstwo nowych funkcji, które są ujawniane kawałek po kawałku teraz, gdy wersja zapoznawcza jest w rękach programistów. Jednym z niedawno odkrytych klejnotów jest nowa sekcja w Finderze o nazwie „Wszystkie moje pliki”. Ta funkcja pomaga uporządkować pliki według kryteriów, takich jak typ pliku, data utworzenia pliku i data ostatniego otwarcia.

Ikona tej nowej sekcji jest obrazem szuflady na dokumenty wypełnionej dokumentami i przekładkami. Powiększając dokumenty w tej ikonie, widać pismo zaczerpnięte z godnych uwagi cytatów dostarczonych przez Steve'a Jobsa i Apple.

http://www.engadget.com/2011/03/01/mac-os-x-lion-features-hidden-tribute-to-steve-jobs/


Ten niesamowity obraz albumu winylowego znajdujący się w ikonach użytkownika OS X Lion na początku wydaje się dość normalny - ale powiększenie obrazu ujawnia, że ​​ten konkretny winyl zawiera kilka bardzo interesujących piosenek…

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jeśli jesteś fanem uwag Steve'a Jobsa, pobudliwej osobowości i wyjątkowych haseł marketingowych, na pewno dostaniesz z tego trochę rozrywki. Jak widać, utwory w wytwórni albumu są nazwami słynnych haseł Jobsa: „Magic”, „Revolution”, „Boom!” I „Unbelievable”. To album, który chciałbym usłyszeć! Tak, wszystkie tytuły w wytwórni płytowej to Steve-isms: „Magic”, „Revolution”, „Boom!” I „Unbelievable”. Teraz to brzmi jak album, którego chciałbym słuchać.

http://www.mactrast.com/2011/07/os-x-lions-hidden-tribute-to-steve-jobs/


10

Oto jeszcze jedno : ikona TextEdit zawiera tekst kultowej reklamy Apple Oto szalone :

Ikona TextEdit: Oto szalone


3
Tekst „Oto szaleni” jest również ukryty w wielu glifach czcionką Emoji Apple: 📄📃📑📜📖📝
Derek Ledbetter

3
Jak to jest hołd dla Steve'a Jobsa?
becko,

To poprzedza śmierć Steve'a.
Tulains Córdova,

1
Można argumentować, że sam tekst był już hołdem dla Steve'a Jobsa. „Hołd (rzeczownik): czyn, oświadczenie lub prezent, który ma okazać wdzięczność, szacunek lub podziw”.
mb21


2

Od http://www.businessinsider.com/steve-jobs-speech-easter-egg-2014-8 :

Po prostu naciśnij „Shift + Command + G” w Finderze i wklej w „/Applications/Pages.app/Contents/Resources/”, a następnie otwórz plik Apple.txt.

Wiele lat temu powiedziano mi, że kiedy byłem w szkole, NeXT miał pisanki, które pojawiałyby się tylko wtedy, gdy nazwa użytkownika to stevejobs, ale nigdy nie próbowałem potwierdzić ani zaprzeczyć tej plotce.


2
Apple.txt nie jest już dostępny na El Capitan (lub tylko dla mnie ^^)
StrawHara

@MrMojoRisin Mogę potwierdzić, nie mogłem również znaleźć tego pliku.
redshift5
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.