OS X automatycznie usuwa pliki


1

Zanim udostępniłem wiele kont w chmurze do tworzenia kopii zapasowych mojego Maca z systemem OS X El Capitan, zapisałem każdy plik w folderze Wszystkie moje pliki na zewnętrznej karcie SD o pojemności 16 GB.

Zauważyłem, że co kilka dni wszystko na karcie SD wydaje się znikać. Czy można to wyjaśnić?


3
Głównym wyjaśnieniem jest sama karta SD. Nie ufałbym nikomu, żebym kiedykolwiek zachował coś ważnego. Dostaję tysiące z nich do pracy i wskaźnik awarii jest alarmujący.
Tetsujin

1
Właściwie nigdy wcześniej nie miałem tego problemu. Z drugiej strony zwykle nie próbuję tworzyć kopii zapasowej całego komputera na jednym, tylko wybranych plikach. Czy to może być ten problem? To 16 GB, więc pomyślałem, że wystarczy miejsca.
Angelfirenze

2
To nie jest tak dużo miejsca, jakie mają. Domyślam się, że coś spowodowało zabezpieczenie zapisu oprogramowania sprzętowego, które czasami może wyglądać tak, jakby plik został napisany, ale tak naprawdę nie. Eject / insert & amp; to „właśnie odeszło”. Gdy to się stanie, jedyne co musisz zrobić, to pobrać z niego wszystkie dane, a następnie wrzucić je do kosza. Warto spróbować go sformatować raz, ale jeśli to zawiedzie - kosz czeka.
Tetsujin

Odpowiedzi:


0

Tworzenie kopii zapasowych określonych folderów zamiast kopiowania obrazów dysków (zdałem sobie sprawę, że to, z czego składa się „Wszystkie moje pliki”) umożliwiło mi tworzenie trwałych kopii zapasowych przy użyciu różnych usług i urządzeń, w tym mojej karty SD.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.