Jak znaleźć brakującą ścieżkę w iTunes? [duplikować]


1

Brakujące jak w, jeśli go znajdę i spróbuję coś z tym zrobić, iTunes powie „Nie ma pliku; chcesz go poszukać?”

Podejrzewam, że są dwa, ponieważ za każdym razem, gdy synchronizuję iPada, pojawiają się dwa wyskakujące okienka z informacją „jeden element nie zsynchronizował się, zapytaj iTunes o przyczynę”. Ale nigdy nie ma żadnych wyskakujących okienek w iTunes.


… I po opublikowaniu mojej odpowiedzi znalazłem ten znacznie lepszy - apple.stackexchange.com/questions/47990/…
Tetsujin

Śmiało i dodaj ten link do odpowiedzi.
WGroleau,

Myślę, że lepiej byłoby oflagować go jako duplikat, aby dwa razy łatwiej było w Google znaleźć odpowiedź w przyszłości. „bo moja odpowiedź„ działa ”dla danej wartości„ dzieł ”, druga jest o wiele mądrzejsza;)
Tetsujin

Ok świetnie. Chciałbym tylko, żeby „wyszukiwarka duplikatów” była lepsza. Każde pytanie, które zadaję, oferuje mi dziesiątki „możliwych duplikatów”. Rzadko występuje na liście faktyczny duplikat. Jednak w pięciu lub dziesięciu procentach istnieje duplikat, którego nie ma na liście.
WGroleau,

Odpowiedzi:


1

iTunes umieści wykrzyknik w kółku na ścieżkach, dla których nie może znaleźć pliku źródłowego. Nie robi tego podczas synchronizacji, ale jeśli wybierzesz wszystkie, a następnie Uzyskaj informacje, te brakujące zostaną oznaczone.

Być może możesz przewinąć w dół i poszukać tego.
Zobacz według mojej muzyki> utworów, jeśli nie możesz zawęzić ich do określonej listy odtwarzania.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.