Jak zsynchronizować wszystkie moje kalendarze Google z iPhonem za pomocą Exchange


1

Mam trzy kalendarze w sekcji „moje kalendarze” na moim koncie Google i chcę zsynchronizować je z moim iPhonem. To jest konto Google Apps for Work, dzięki czemu mogę włączyć Microsoft Exchange. Problem polega na tym, że kiedy loguję się na swoje konto na iPhonie jako konto Exchange, widzę tylko mój domyślny kalendarz i nie ma możliwości wyboru innych kalendarzy.

Próbowałem skonfigurować na https://calendar.google.com/calendar/syncselect i widzę tam wszystkie moje kalendarze, jeśli zaloguję się jako normalne konto Google. Jednak to nie działa z kontem Exchange.

Nie chcę rezygnować z programu Exchange, ponieważ zdarzenia i wiadomości e-mail można przesyłać na mój iPhone zamiast ręcznie je pobierać.

Odpowiedzi:0

1) Na urządzeniu z systemem iOS dotknij Ustawienia.

2) Dotknij Poczta, kontakty, inne.

3) Dotknij Dodaj konto.

4) Dotknij opcji Wymiana.

Uwaga: iOS 4.0+ pozwala na wiele kont Exchange ™. Jeśli jednak korzystasz z urządzenia, które nie pozwala na dodanie drugiego konta, możesz użyć IMAP do synchronizacji Gmaila, CalDAV do synchronizacji Kalendarza Google i CardDAV do synchronizacji kontaktów.

5) Wpisz pełny adres e-mail Google Apps i hasło, a następnie dotknij Dalej.

6) W polu Serwer wpisz m.google.com.

7) Pozostaw pole Domena puste.

8) W polu Nazwa użytkownika wpisz pełny adres e-mail Google Apps.

9) Hasło powinno już znajdować się w polu Hasło, jeśli nie, wprowadź je ponownie i dotknij Dalej

Uwagi na temat haseł:

Upewnij się, że masz silne hasło do konta Google Apps.

Jeśli zobaczysz komunikat o błędzie „Nieprawidłowe hasło”, może być konieczne odblokowanie konta przez rozwiązanie krótkiego testu odpowiedzi na wyzwanie CAPTCHA. Przejdź do https://www.google.com/accounts/UnlockCaptcha, aby zezwolić na dostęp.

Jeśli jesteś użytkownikiem weryfikacji dwuetapowej, w tym polu należy użyć hasła aplikacji zamiast zwykłego hasła.

10) Wybierz usługi Google, które chcesz zsynchronizować, takie jak poczta, kontakty i kalendarze, a następnie dotknij Zapisz. Aby odbierać i odpowiadać na wezwania na spotkania na swoim urządzeniu, musisz włączyć pocztę i kalendarz tutaj oraz Nowe wydarzenia w ustawieniach Kalendarza Google. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Dostosowywanie ustawień poczty, kalendarza i kontaktów.

Rozpoczęcie synchronizacji: Jeśli w urządzeniu jest włączona funkcja Push, synchronizacja rozpocznie się automatycznie. Możesz także otworzyć aplikację Poczta, Kalendarz lub Kontakty i odczekać kilka sekund, aby rozpocząć synchronizację. Jeśli niedawno zarejestrowałeś się w Google Apps for Work, Education lub Government, może minąć do 24 godzin, zanim nastąpi synchronizacja.

Zobacz także: - http://www.igeeksblog.com/how-to-sync-gmail-contacts-on-iphone/

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.