Jednoczesne połączenie VPN w systemie Max OS X


1

Muszę połączyć się z VPN, aby uzyskać dostęp do Internetu. Kiedy jestem połączony z tą siecią VPN, muszę połączyć się z inną siecią VPN, aby uzyskać dostęp do lokalnych danych w tej sieci. Gdy próbuję się połączyć, pierwsza sieć VPN rozłącza się, a dostęp do Internetu nie działa. Czy jest jakiś sposób na połączenie się z więcej niż jedną VPN naraz w Mac OS X?


Musisz naprawić konfiguracje zgodnie z własnymi potrzebami, prawdopodobnie musisz tylko wysyłać / pobierać dane z określonego adresu IP / domeny dla obu VPN, obecnie uważam, że oba próbują wysłać / pobrać wszystkie dane z twojego komputera. Z jakiego klienta korzystasz? Otrzymałeś również konfiguracje lub sam je stworzyłeś.
user14492,

Pierwszym z nich jest moja uniwersytecka sieć VPN, która jest wymagana do uzyskania dostępu do prawie wszystkiego, a druga służy do filtrowania obejścia. Pierwszy robię ręcznie, ale używam aplikacji do drugiego.
MOHRE
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.