Macbook Air 13 "2015, nie wróci ze snu, chyba że zostanie fizycznie obrócony


2

Moja dziewczyna kupiła Macbook Air 13 ”, najnowszej generacji kilka tygodni temu. Do tej pory działała bezbłędnie.

Kiedy próbowała obudzić go ze snu, ekran był czarny i nie reagował na naciśnięcie przycisku zasilania ani nic takiego. Trzymaliśmy przycisk zasilania przez 10 sekund i nic się nie wydarzyło. Potem go zamknąłem, podniosłem i odwróciłem (aby sprawdzić dostępność odłączenia baterii, bezskutecznie). Po ustawieniu i otwarciu ekranu ekran blokady wyglądał, jakby nic się nie wydarzyło. To samo stało się po kilku minutach, ale potem ekran wrócił, kiedy właśnie podniosłem go ze stołu.

Nie znalazłem niczego w Internecie (z wyjątkiem innej osoby, która miała podobny problem, ale nie było odpowiedzi na jego pytanie) Podejrzewam, że być może kabel ekranowy ma zły kontakt ze złączem, co poprawia się, gdy komputer jest obracany lub przeniósł.

Macbook nie doznał żadnych obrażeń spowodowanych uderzeniami ani płynami.

Jakieś pomysły?


Inna niż realizacja gwarancji? Wygląda na to, że problem można łatwo wykazać.
Marc Wilson,

Podejrzewam, że w końcu jest taka droga. Problem nie zawsze występuje, więc nie jestem pewien, czy będziemy w stanie go zademonstrować, ale przypuszczam, że będą musieli uwierzyć nam na słowo.
user2372772,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.