Korzystanie z Konfiguratora 2, Przygotowanie urządzenia bez zmiany wersji iOS


1

Zasadniczo mam zaktualizowaną wersję tego pytania: Jak przygotować nowe urządzenie w Konfiguratorze bez aktualizacji urządzenia iOS?

Mam urządzenie iOS 9.0.2. Chcę go przygotować i nadzorować za pomocą konfiguratora 2, ale nie chcę aktualizować urządzenia na iOS 9.1. W starym konfiguratorze było to możliwe (patrz odpowiedź na powiązane pytanie).

Czy ktoś wie, czy istnieje podobny sposób, aby to zrobić z nowym konfiguratorem 2?

Odpowiedzi:


0

Wygląda na to, że sposób, w jaki Apple chce, abyś to zrobił, opisano tutaj :

Zaktualizuj oprogramowanie iOS beta

Możesz użyć Apple Configurator 2 do zainstalowania wersji beta oprogramowania iOS.

  • Aby zainstalować oprogramowanie iOS w wersji beta na urządzeniu, wybierz urządzenie w przeglądarce urządzenia i przeciągnij plik .ipsw na urządzenie.

wprowadź tutaj opis obrazu

Jednak opisany przypadek użycia dotyczy wersji beta systemu iOS. W moim przypadku chciałem zainstalować starszą (niż najnowsza publiczna) wersję systemu iOS. Wygląda na to, że interfejs użytkownika jest taki sam.

Gdy próbowałem przygotować urządzenie w ten sposób, proces nie powiódł się z kodami błędów:

Personalizacja nie powiodła się: 4027
Personalizacja nie powiodła się: 3194

Nie wiem, czy to dlatego, że aktualizacja urządzenia do wersji mniejszej niż najnowsza nie jest obsługiwana ... lub jest jakiś inny problem. Dlatego pozostawiam tę odpowiedź, ale nie akceptuję jej jako rozwiązanej, jeśli ktoś inny ma więcej do dodania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.