Wyszukiwanie w przeglądarce Safari na pasku tytułu wymaga dwukrotnego stuknięcia „return”


9

Zaczęło się, kiedy uaktualniłem do El Capitan. Czasami, gdy szukam za pomocą paska tytułu przeglądarki Safari, muszę dwukrotnie nacisnąć klawisz powrotu. Pojedynczy zwrot czasami ładuje wyniki wyszukiwania, ale nie zawsze.

Usunięto com.apple.Safari.plist z mojego folderu Library w ramach rozwiązywania problemów, ale nadal występuje.Chciałbym również, aby każde naciśnięcie klawisza, naciśnięcie modyfikatora lub dotknięcie touchpada powodowało włączenie małej diody LED na ekranie, NAWET JEŚLI APLIKACJA NIE ODPOWIADA NA TE DZIAŁANIE. Pozwoliłoby mi to zdiagnozować niereagującą aplikację w porównaniu z błędem dotknięcia / pisania, co ponownie zwiększa ergonomię i bezpieczeństwo.
William Entriken,

Odpowiedzi:


5

Mam ten problem i zaczęło mnie to doprowadzać do szału. Myślę, że rozwiązałem to, zmieniając preferencje wyszukiwania w Safari i wyłączając większość opcji „inteligentnego wyszukiwania”. Nie spędziłem czasu, aby przejrzeć każdy z nich, aby ustalić, która konkretna opcja spowodowała problem. Cieszę się, że nie muszę dwa razy naciskać klawisza Return.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


To rozwiązało dla mnie… takie irytujące.
toabi

2
Wyłączenie „szybkiego wyszukiwania w witrynie” naprawiło to dla mnie
Dmitry

Napiwek Dmitry'ego to naprawił.
Andrea Gottardo

1

To naprawdę dziwne zjawisko. Widzę dwie możliwości. Albo wpisany klucz powrotu nie został zarejestrowany, ponieważ podczas szybkiego ładowania sugestie szybkiego wyszukiwania są wolne lub coś jest nie tak z pamięcią podręczną.

Spróbowałbym wyczyścić wszystkie dane witryny.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

UWAGA: Musisz ponownie zalogować się na wszystkie konta, ale powinno to pomóc w usunięciu opóźnień, dzięki czemu przeglądanie będzie ogólnie przyjemniejsze po ponownym uruchomieniu.


0

To nieprawda, ale na pierwszy rzut oka wydaje się, że tak.

Wyszukiwanie w Safari 8/9 zostanie załadowane po jednokrotnym naciśnięciu klawisza Enter, ale nie wyświetli się pasek ładowania, dopóki nie klikniesz Enter po raz drugi. To tylko niezwykła funkcja. Jeśli nie naciśniesz dwukrotnie enter, wydaje się, że strona się nie ładuje, ale jeśli tylko zaczekasz, nadal się ładuje.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.