Czy istnieje system OS X odpowiadający internetowemu serwerowi proxy do debugowania Fiddler?


44

Zajmuję się tworzeniem stron internetowych w systemie Windows do mojej codziennej pracy i bardzo polegam na Fiddler , który jest internetowym serwerem debugującym. Co to jest równoważne narzędzie dla OS X?


2
Czy sprawdziłeś narzędzia programistyczne w Safari i Chrome lub rozszerzenie Firebug dla Firefoksa? Wszystkie trzy oferują możliwość monitorowania ruchu HTTP i wszyscy mogą monitorować określoną kartę zamiast monitorowania ruchu HTTP w całym systemie.
Warren Pena,

1
Do czego konkretnie używasz skrzypka? Korzystam z narzędzi programistycznych wbudowanych w pakiet Webkit, aby robić wszystko, co potrzebne do debugowania HTTP. Menu programistyczne Safari jest nieco lepsze niż menu Chrome, ale są prawie identyczne. Każdy z nich oferuje różne różne sposoby przeglądania całej aktywności sieciowej na karcie przeglądarki.
Abhi Beckert,

3
Zaczynałem od tworzenia aplikacji komputerowych w języku c #, które komunikują się z usługami internetowymi za pośrednictwem protokołu HTTP, i do debugowania używałem skrzypka, więc jest to po prostu zwyczaj. Podoba mi się również możliwość ręcznego tworzenia i odtwarzania żądań, które, o ile wiem, są nieobecne w przeglądarkach.
James Sulak,

Odpowiedzi:


18

Używam CharlesProxy i chociaż nie jest tak skryptowalny jak Fiddler, spełnia swoje zadanie. A za pomocą jednego klucza licencyjnego można go uruchomić na wszystkich systemach operacyjnych (jest napisany w Javie).

Moje potrzeby były trochę inne, kiedy go potrzebowałem ... Użyłem go do debugowania połączeń webdav lub do debugowania komunikacji http między serwerami.2

Wypróbuj Sabotaż

Jest to rozszerzenie Chrome, które pozwala wyświetlać i modyfikować żądania HTTP w zakresie bieżącej karty


0

Serwer proxy ZAP Attack firmy OWASP jest doskonałą alternatywą dla OpenSource.

Wspomniany już Burp jest również doskonały, ale wersja płatna jest znacznie lepsza niż wersja darmowa.

Obie używam do pracy.


0

Captor , dostępny w Mac App Store

Jest to aplikacja natywna, może przechwytywać HTTP / HTTPS tak jak CharlesProxy.


-1

Dostępna jest wersja Mac na mono. Zainstaluj aplikację Fiddler na Mac OSX Informacje o aplikacji

Nazwa aplikacji: Fiddler Opis aplikacji: fiddler (App: Fiddler.app) Witryna aplikacji: http://www.telerik.com/fiddler Zainstaluj aplikację

Naciśnij Command + spacja i wpisz Terminal, a następnie naciśnij klawisz Enter / Return. Uruchom w aplikacji Terminal: ruby ​​-e "$ (curl -fsSL https://raw.githubusercontent.com/Homebrew/install/master/install )" </ dev / null 2> / dev / null; brew zainstaluj caskroom / cask / brew-cask 2> / dev / null i naciśnij klawisz Enter / Return. Poczekaj na zakończenie polecenia. Uruchom: zaparz beczkę zainstaluj skrzypek Gotowe! Możesz teraz użyć Skrzypka.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.