Importowanie zdjęć bez korzystania z aplikacji OS X Photos


13

Chciałbym zaimportować moje zdjęcia z aparatu bez korzystania z aplikacji OS X Photos i zlokalizować moje zdjęcia bezpośrednio w Finderze, aby móc je przechowywać w folderach, edytować je w Photoshopie itp. (Tzn. Robić co tylko zechcę z moimi plikami bez uzyskiwania zaangażowany w aplikację Zdjęcia)

Ta aplikacja automatycznie rozpoznaje aparat i oferty do zaimportowania, ale nie mogę ustalić, jak zaimportować je do folderu lub oddzielnego dysku twardego, gdzie mogę sortować pliki.

Czy ktoś wie, jak importować do folderu? a nawet dostęp do poszczególnych plików w wyszukiwarce, jeśli zdjęcia mają być użyte do importu?

… Czy istnieje bezpłatne oprogramowanie importowe, którego mogę użyć, aby całkowicie uniknąć „zdjęć”

(Tam nie ma oprogramowania kamery dla Yosemite od firmy, która zrobiła mój aparat)

Odpowiedzi:


23

Użyj Image Capture w folderze Applications - który jest importerem „za” Photos.app.

Możesz ustawić, aby automatycznie uruchamiał dowolną kompatybilną aplikację, w tym samą [lub nic nie robi] i ustaw dokładnie, gdzie powinien zostać zapisany import. Możesz także zdecydować, czy później automatycznie usunąć z aparatu, czy też możesz ręcznie usunąć wybrane zdjęcia.

enter image description here


wielkie dzięki, to zadziałało! o wiele mniej frustrujące w ten sposób.
userKC

Witamy, cieszę się, że pomogło :)
Tetsujin

2
Dziękuję Ci. Nigdy więcej nie spojrzę na Zdjęcia. Jak Apple może rozpowszechniać tak złą, najgorszą aplikację do pobierania i edytowania zdjęć i filmów. iPhotos był ok i znacznie lepszy niż zdjęcia. I dp nie pamiętam, jakie były intencje Apple. Może po prostu denerwować klientów.
Paulo
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.