Zaloguj się do OneDrive OS X przy użyciu konta Szkoła / Firma


0

Czy istnieje sposób na zalogowanie się i uzyskanie dostępu do konta OneDrive za pomocą aplikacji OneDrive ze sklepu Mac Store przy użyciu konta szkoły / firmy? W tej chwili moje dane uwierzytelniające nie są rozpoznawane.


Czy to działa, jeśli logujesz się ze szkoły?
nohillside

Niestety nie. Na przykład w przypadku Office 365 / Office 2016 dla OS X, kiedy podam adres poczty mojej szkoły w formularzu logowania do One Drive, przekierowuje mnie do strony logowania z mojej uczelni, ale aplikacja OneDrive dla OS X nie.
sluijs

Więc może poświadczenia są po prostu błędne?
nohillside

Użyłem niewłaściwej wersji, nie wiem dokładnie, dlaczego istnieją osobne wersje jednego dysku, ale w każdym razie potrzebowałem OneDrive dla Firm. W każdym razie dzięki!
sluijs

Odpowiedzi:


1

Nie wiedziałem, że istnieją dwie osobne wersje OneDrive, jedna dla szkół / firm, która nazywa się OneDrive Business, a druga dla zwykłych kont Microsoft, która nazywa się OneDrive . Według oficjalnej strony głównej OneDrive dla Firm nie jest (jeszcze) dostępny dla OS X. Chociaż, jak stwierdzono tutaj , nadchodzi, a wersja zapoznawcza jest już dostępna do pobrania. I na szczęście to działa.

OneDrive dla Firm debiutuje również dzisiaj w OS X, w formie klienta synchronizacji dostępnego jako publiczna wersja zapoznawcza z Centrum pobierania Microsoft.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.