Co to jest oprogramowanie lub aplikacja, która wyodrębnia stare dane telefonu z klapką na komputer Mac przez USB?


1

AKTUALIZACJA, oto jak wydostałem zdjęcia .


Szukam oprogramowania, najlepiej bezpłatnego, które może wyodrębnić stare dane telefonu z klapką na MacBooka Pro. Mam kilka zdjęć i nagrań dźwiękowych zapisanych na moim telefonie Samsung AT&T SGH-a687 ze zepsutym GPU (więc nic nie widzę). Nie są one zapisywane na karcie SD. Wydaje się, że instrukcja telefonu nie ma opcji przesyłania zdjęć i dźwięków. Dlatego chciałbym mieć oprogramowanie, które może wyodrębnić dla mnie wszystkie te dane telefonu przez USB na moim komputerze.

Próbowałem pobrać próbną wersję DataPilot , ale okazało się, że to tylko aktualizator, a nie rzeczywisty DataPilot. (Mam również nadzieję, że nie jest to złośliwe oprogramowanie).

Jeśli nie ma nic za darmo, jakiego oprogramowania poleciłbyś mi użyć? Jestem gotów zapłacić do około 50 USD.

Btw, mam zapasowy komputer, jeśli istnieje oprogramowanie do ekstrakcji na PC, to też by działało.

Odpowiedzi:


0

Czy próbowałeś skontaktować się z jakimikolwiek lokalnymi sklepami swojego operatora telefonicznego? Obecnie staje się coraz mniej powszechny, ponieważ podstawowe telefony nie są już normą, ale w czasach, gdy miały maszynę, do której można podłączyć telefon i przesłać informacje z niego, a następnie na inny telefon. Może mógłbyś zadzwonić do lokalnych sklepów i sprawdzić, czy któryś z nich nadal ma taką maszynę. W przeciwnym razie przeprowadziłem trochę badań, ponieważ znałem oprogramowanie do zaawansowanej modyfikacji telefonu, zanim pojawiły się smartfony, ale miał małą funkcję, aby zobaczyć zapisane pliki. Wydaje mi się, że nie mogę już tego znaleźć, jednak to znalazłem . Wydaje się, że jest bardzo podobny do oprogramowania, z którego korzystałem, jednak nigdy wcześniej go nie używałem, więc nie mogę zaoferować żadnej pomocy poza tym , które znalazłem na YouTube .


Cześć herculeesjr, czy BitPim będzie działał dla AT&T, który nie jest telefonem CDMA?
Melissa,

Ach, przepraszam, nie widziałem, że było to tylko dla CDMA, nie wygląda na to, żeby obsługiwało nie-CDMA telefony.
herculeesjr

„Może mógłbyś zadzwonić do lokalnych sklepów i sprawdzić, czy któryś z nich nadal ma taką maszynę.” Dzięki za sugestię. W mojej aktualizacji mojego pytania tak właśnie wyjąłem zdjęcia!
Melissa,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.