Czy istnieje możliwość odzyskania przepisanej kopii zapasowej iPhone'a z iTunes?


0

Czy istnieje możliwość odzyskania przepisanej kopii zapasowej iPhone'a z iTunes?

Chodzi o to, że przypadkowo przepisałem poprzednią kopię zapasową bieżącą i teraz muszę uzyskać poprzednią.

Proszę o pomoc, to jest naprawdę ważne.


Nie możesz, stara kopia zapasowa nie istnieje
enzo

Odpowiedzi:


1

Być może

  1. Jeśli wykonasz aktualizację systemu iOS za pomocą iTunes i nie utworzysz kopii zapasowej telefonu „od jakiegoś czasu”, iTunes wykona kopię zapasową i poda datę i godzinę w nazwie, aby nie zastąpić istniejącej kopii zapasowej. Możesz zobaczyć te kopie zapasowe w Preferencjach…> Urządzenia. Nie wiem, kiedy iTunes zdecyduje się na automatyczną kopię zapasową, ale jest to miejsce, w które warto spojrzeć.
  2. Kopie zapasowe są przechowywane w ~ / Library / Application Support / MobileSync / Backup na Mac i \ Users \ (nazwa użytkownika) \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \ na Windows 7, więc jeśli wykonasz kopię zapasową tego katalogu, może mieć żądaną kopię zapasową na urządzeniu / usłudze tworzenia kopii zapasowych.

Jeśli nie masz żądanej kopii zapasowej w żadnym z tych miejsc, nie jest ona już dostępna.


0

Jeśli utworzono kopię zapasową telefonu iPhone za pośrednictwem iTunes, nadal będzie dostępna stara kopia zapasowa. Otwórz preferencje goto iTunes, a następnie wybierz urządzenia, a zobaczysz wszystkie kopie zapasowe, które zrobiłeś. Wybierz odpowiedni i przywróć. Mam nadzieję, że to ci pomoże

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.