Wyłączanie animacji przełączania pulpitu w El Capitan


10

W Yosemite użyłem totalspace do zmodyfikowania tego zachowania, a także posiadania układu siatki ... Rozumiem, że totalspace przestaje działać bez dokonywania pewnych modyfikacji systemu.

Animacja, którą chcę wyeliminować / przyspieszyć, jest domyślną animacją z przełączaniem spacji, która jest dla mnie wywoływana przez przesunięcie trzema palcami w lewo / prawo lub Ctrl + lewo / prawo.

Czy można to zabić lub przyspieszyć?

Edycja: Rok później jesteśmy teraz w Sierra .... prześlij pomoc

Edycja: Dwa lata później wciąż sprawdzam ten wątek i każde rozwiązanie jest nadal mile widziane!


3
Wyjaśnij, którą animację próbujesz zmienić.
At0mic

1
Zgadzam się - jaką animację chcesz wyeliminować? Jak zmieniasz komputery stacjonarne? jaki sprzęt jest w grze?
bmike

1
Myślę, że wiem, mam ten sam problem. Ta animacja ma miejsce, gdy cały bieżący ekran przesuwa się w lewo lub w prawo, a inny pulpit wsuwa się. Można to osiągnąć, przesuwając trzema palcami po gładziku w bok lub [Ctrl] + [RightArrow / LeftArrow]. To naprawdę denerwujące, ponieważ jeśli na pełnym ekranie edytor tekstu i szybko chcesz [Cmd] + [Tab] do przeglądarki i załadować go ponownie, musisz poczekać na zakończenie animacji, w przeciwnym razie naciśnięcia klawiszy trafią do edytora, a nie przeglądarka.
0scar

1
Tak, to jest dokładnie !! Bardzo denerwujące do częstego przełączania między komputerami stacjonarnymi.
ira

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.