Czy jest możliwe, aby moja stacja była widoczna na wszystkich monitorach w El Capitan?


23

Nie oznaczaj tego jako duplikatu. Pytanie zostało zadane kilka razy w kilku miejscach, ale było to lata temu.

Mam podłączone dwa monitory. Jedna podstawowa (z dokiem u dołu) i dodatkowa. Moje monitory nie są dublowane (klonowane). Oba wyświetlają różne elementy, ale dok pojawia się tylko na podstawowym.

Czy można zobaczyć mój dok (ten sam dok) na obu z nich?

Odpowiedzi:


5

Po dokładnych poszukiwaniach nie znalazłem żadnego rozwiązania specjalnie dla natywnej stacji dokującej macOS.

Jednak nie chcąc znosić tego uciążliwego, skonfigurowałem aplikację kontekstową innej firmy, aby zawsze była widoczna i wyświetlała tylko ikony, gdy nie została najechana.

Jestem bardziej niż zadowolony z tego rozwiązania. Jedyną wadą jest to, że nie można skonfigurować kontekstowego paska bocznego, aby znajdował się na dole wyświetlacza, podobnie jak dok.

Oświadczenie: Nie jestem w żaden sposób związany z tą aplikacją.


3

Przejdź do preferencji Kontroli misji (kliknij ikonę Apple w lewym górnym rogu ekranu, następnie „Preferencje systemowe”, a następnie „Kontrola misji”. Następnie zaznacz „Ekrany mają oddzielne spacje”. Zobacz zdjęcie poniżej.

Uwaga: jeśli używasz wielu Spacji, zaznaczenie tego pola zmieni sposób ich zachowania. Przełączanie spacji będzie teraz przełączać tylko spacje na monitorze, który jest aktualnie aktywny, zamiast przełączać spacje jednocześnie na wszystkich monitorach (zachowanie, gdy to pole nie jest zaznaczone)

wprowadź opis zdjęcia tutaj


35
To absolutnie nie działa i nie ma wpływu na dok.
Matt Komarnicki

2
Czy wylogowałeś się i wróciłeś po dokonaniu tej zmiany? To jest niezbędne. Czy po wprowadzeniu zmiany u góry każdego monitora pojawił się pasek menu (byłby to znak, że zmiana weszła w życie). Czy twoje dwa monitory są ustawione (w Preferencjach wyświetlania) tak, że jeden z nich jest ułożony jeden na drugim? Może to powodować, że stacja dokująca pojawi się tylko na „dolnym” monitorze.
Justin

9
To też nie działa dla mnie w Sierra
Mike Ruhlin

Ma to również negatywny efekt uboczny, że aplikacje nie mogą obejmować wielu monitorów
Krease

Chciałem tylko zauważyć, że to zadziałało dla mnie.
sandstrom

2

Mam ten sam problem. Znalazłem nieco przydatny artykuł .

Mówi się, że możesz oglądać stację dokującą na drugim monitorze, jeśli dwukrotnie przesuniesz myszą w dół (w kierunku krawędzi ekranu), aby wyświetlić stację dokującą na drugim monitorze. Problem polega na tym, że znika z drugiego monitora. W rezultacie będziesz robił to tak często, jak przełączasz się z jednego monitora na drugi i potrzebujesz stacji dokującej.

Jestem ciekawy, czy jest na to lepsze rozwiązanie.


3
Widziałem ten artykuł wcześniej. Teraz tego szukam. Bez przeciągania, bez klikania, bez innych działań. Chcę tylko, aby dok został sklonowany z pudełka. Bez żadnych dodatkowych działań. W każdym razie dziękuję za twoją opinię (edytuj: Nie głosowałem za twoją odpowiedzią).
Matt Komarnicki

Dzięki temu dwukrotne przesunięcie w dół w kierunku dolnej krawędzi działa idealnie i absolutnie mi odpowiada. Ale ... jak to ukryć? Jak cofnąć tę akcję? Czasami też tego potrzebuję: D
moudrick

1
Jak / może to działać, gdy stacja dokująca nie znajduje się u dołu ekranu, a ekrany są skierowane w stronę stacji dokującej?
sprzedawca
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.