Jak nagrywać zarówno ekran, jak i dźwięk za pomocą Quicktime na El Capitan?


113

Próbuję nagrać zarówno to, co dzieje się na ekranie, jak i dźwięk odtwarzany przez aplikacje. Ku mojemu zaskoczeniu QuickTime nie nagrał dźwięku. Wierzę, że działało to wcześniej w poprzednich wersjach OS X, ale nie jest to coś, z czego często korzystam, więc nie zadałem sobie trudu, aby spróbować wcześniej.

Jaka jest obecna sytuacja na El Capitan? Czy pomieszałem coś, co uniemożliwia uchwycenie dźwięku przez QuickTime, czy nigdy nie działało?

Oto mój widok szybkiego nagrywania / nagrywania nowego ekranu na komputerze Mac Mini: wprowadź opis zdjęcia tutaj

Na moim Macbooku Pro mam opcję Wybierz Brak lub Mikrofon wewnętrzny. Wewnętrzny mikrofon rejestruje głośniki Mac Booka jako słyszane z własnego mikrofonu, co oczywiście brzmi okropnie.

To MacMini 7,1 (koniec 2014 r.) I nie ma nic w źródłach wejściowych.


5
Nie wybrałbym się w pobliżu Soundflower na niczym innym niż Mavericks. Panika jądra jest częsta.
Tetsujin,

1
Używam Screenflick 2. araelium.com/screenflick . Najlepsze narzędzie do pracy.
lewibostian

1
Jeśli MacBook Pro ma złącza USB-C, istnieje sposób, aby zmusić je do przejścia w analogowy tryb audio, w którym można podłączyć analogowy dźwięk z powrotem do wejścia mikrofonu. Sprawdź en.wikipedia.org/wiki/USB-C#Audio_Adapter_Accessory_Mode_2
rbanffy

Odpowiedzi:


111

Musisz zainstalować Soundflower , aby uruchomić go na El Capitan. El Capitan wymaga podpisania kext, aby je załadować. Ten dostaje swój kext zainstalowany w / Library / Extensions /.

Wynika to z ochrony integralności systemu

Następnie musisz utworzyć urządzenie z wieloma wyjściami za pomocą: Audio MIDI Setup.app, który znajduje się w / Applications / Utilities /:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Wreszcie, gdy chcesz dokonać właściwego nagrania, upewnij się, że używasz tego urządzenia z wieloma wyjściami i przechwytuj z tego samego urządzenia Soundflower, z którego korzystasz w tym urządzeniu z wieloma wyjściami. W przeciwnym razie nie można zarówno słuchać, jak i przechwytywać dźwięku, ponieważ trafia on bezpośrednio do Soundflower bez kopiowania na wbudowane wyjście.

Alt / Option + kliknięcie prawym przyciskiem myszy na głośność daje następujące menu:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

a Quicktime wygląda teraz tak:

wprowadź opis zdjęcia tutaj


6
gdzie mam Alt / Option + kliknięcie prawym przyciskiem myszy na woluminie?
bernie2436

3
Kiedy to robię, na nagraniach jest tylko wyjście komputerowe, a nie mikrofon. Czy istnieje sposób, aby umieścić je oba na nagraniu?
Pablote

2
Upewnij się, że głośność w Quicktime spadła do zera, w przeciwnym razie w nagraniu audio usłyszysz pogłos
Jetlej,

2
@ bernie2436 jeśli nie widzisz pozycji Głośność na pasku menu, możesz użyć Preferencji systemowych -> Dźwięk -> Karta Wyjście i wybrać urządzenie z wieloma wyjściami
Aswin Kumar

2
Mam ten sam problem co @Pablote, w którym rozpoznawane jest tylko wyjście komputera, a nie wyjście mikrofonu.
s2t2

10

Dla tych, którzy chcą nagrać swój głos lub dźwięki dochodzące z głośników ...

Nie jest wymagane dodatkowe oprogramowanie.

Wystarczy kliknąć małą strzałkę po prawej stronie przycisku nagrywania i zmienić ją z Nonena Internal Microphone.

Nie jestem pewien, dlaczego jest to domyślnie Brak, ale zaskoczyło mnie, gdy zmieniłem stary Macbook na nowy z nową instalacją systemu operacyjnego.

Chociaż nie jest to idealna odpowiedź na pragnienia PO, zostawiam tę odpowiedź tutaj, ponieważ odpowiada ona na pytanie zawarte w tytule.


5
aka Analog hole .. Będziesz także nagrywać płacz swojego kota i dzieci. Nie ma w tym nic złego, ale to po prostu nie jest optymalne ...
alecail

2
Pytanie dotyczy możliwości nagrywania dźwięku, a nie konkretnego mikrofonu, którego używasz. Ważne jest, aby użyć tej strzałki, aby przełączyć z None na dowolny mikrofon, który ci się podoba - nie jest wymagane dodatkowe oprogramowanie.
Nevster

1
Pytanie OP mówi, że już go używał Internal Microphone.
Omega

2
O, rozumiem. Byłem zaślepiony tym, dlaczego najpierw szukałem tego pytania - chciałem nagrać własny głos. Widzę teraz, o co prosi OP. Zredagowałem swoją odpowiedź. (Myślę, że nadal warto tu być, zamiast go usuwać).
Nevster

1
Dzięki - świetnie działał na OS X El Captain
Anupam

9

Gdy znajdziesz się w oknie ekranu nagrywania, po prawej stronie czerwonego przycisku zobaczysz strzałkę, kliknij ją i powinieneś zobaczyć okno dialogowe wprowadzania dźwięku. Przetestowano teraz w systemie OS X 10.11.1


1
Czy możesz komentować sprzęt?
alecail

1
Czy możesz określić, który model Mac Mini? Czy port wejścia liniowego audio jest dostępny w Preferencjach systemowych> Dźwięk> Wejście?
TuTTe

3
brak takiej opcji w systemie macOS: model 10.13.3: MacBook Pro (13-calowy, 2017, cztery porty Thunderbolt 3)
Lukas

1
Świetnie działał z El Captain
Anupam

5

Oczywiście możesz użyć QuickTime do nagrywania obu ekranów z dźwiękiem, a do przechwytywania dźwięku z komputera musisz zainstalować wirtualną kartę dźwiękową, taką jak Soundflower. Poza tym możesz także spróbować użyć rejestratorów ekranu, takich jak ShowMore (darmowy rejestrator ekranu dla systemów Windows i Mac), Jing (ograniczenie nagrywania do 5 minut) i wiele innych do nagrywania.


2

Dla tych, którzy nie znajdują Soundflower w AppStore, odnalezienie poprawnych pobrań dla tego częściowo martwego projektu może być dość trudne.

Zainstalowałem tutaj rozszerzenie jądra: https://github.com/mattingalls/Soundflower/releases (Uwaga: aby postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi konfiguracji Audio MIDI, musiałem wybrać Window > Audio Setup)

Następnie zainstalowałem SoundFlowerBed z tego widelca: https://github.com/mLupine/SoundflowerBed/releases

To powoduje umieszczenie elementu w menu, który pozwala ustawić SoundFlower (2 kanały) -> Wbudowane wyjście, które następnie udostępnia „SoundFlower” w QuickTime Player itp.0

Możesz również użyć do tego SoundFlower. W pewien sposób działa jak mikrofon, co umożliwia wybranie go jako źródła dźwięku w Quicktime.


0

Jeśli chcesz nagrywać dźwięk generowany przez uruchomione aplikacje itp., Musisz użyć SoundFlower lub czegoś podobnego. Jest dostępny bezpłatnie w AppStore.
Jeśli Twój wewnętrzny mikrofon się zepsuje, a chcesz, aby system ponownie rozpoznał obecność oprogramowania sprzętowego; spróbuj podłączyć słuchawki lub coś do gniazda audio TRRS 3,5 mm.
Pewnego dnia miałem ten sam problem i pomyślałem, że karta dźwiękowa jest usmażona, ale nawiązanie tego szybkiego kontaktu przywróciło ją do trybu online.


3
Soundflower nie nadaje się do El Capitan z powodu podpisywania kextów. Czy potrafisz wymienić alternatywne oprogramowanie w App Store?
Alecail

1
Co to jest podpisywanie kext? Nie znam żadnych alternatyw.
tjt263,

3
Waham się, czy zainstalować Soundflower, ponieważ jest tak stary, a nowsze widelce w GitHub nie wydają się mieć jeszcze oficjalnej strony internetowej.
Flimm

1
@Flimm Soundflower jest solidny. kolarstwo74.com było oryginalnym twórcą i są dobre w tym, co robią. Prawdopodobnie są zajęci swoimi komercyjnymi produktami (tj. Maxem), więc nie obsługuj ich już oficjalnie, a Soundflower raczej nie będzie wkrótce miał własnej strony internetowej. Jednak główny autor Matt Ingalls prowadzi obecnie projekt na github.com/ mattingalls / Soundflower, jeśli nie chcesz korzystać z App Store.
tjt263,

0

Nie przejmuj się instalowaniem oprogramowania lub rozszerzeń. Wystarczy podłączyć kabel AUX (męski na obu końcach) do gniazda słuchawkowego, a drugi koniec do gniazda mikrofonu.


7
To pytanie dotyczyło wyłącznie komputerów Mac, a mój MacBook Pro nie wydaje się mieć gniazda mikrofonowego. Z powodzeniem wykorzystałem tę sztuczkę na PC, ale potrzebowałem czegoś innego na moim Macbooku.
webtweakers

1
Było to bardzo pomocne dla mnie i mojego wczesnego 2011 MacBooka Pro. Dzięki!
nrubin29
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.