Jak nagrać zrzut ekranu na iPada?


10

Szukam metody nagrywania wideo bez filmowania urządzenia. Czy taka metoda istnieje?


Możliwe jest zrobienie czegoś w emulatorze iPada, który jest częścią zestawu SDK iPada. Prawdopodobnie będzie to wymagać znacznego hakowania (i potrzebujesz Maca).
Fałszywe imię

Odpowiedzi:


8

Reflection (15 USD) zamienia komputer Mac (Lion lub wyższy) w odbiornik AirPlay, który obsługuje lustrzane odbicie. Gdy masz lustrzany wyświetlacz na komputerze Mac, wystarczy przechwycić ten film, co jest łatwe.

Na przykład:

  1. Rozpocznij odbicie na komputerze Mac.
  2. Włącz dublowanie (wymaga iPada 2 lub nowszego lub iPhone'a 4S lub nowszego), wybierając komputer Mac jako cel.
  3. Użyj programu do przechwytywania ekranu wideo (Quicktime Player może to zrobić, ale istnieje wiele bardziej zaawansowanych, jeśli potrzebujesz więcej), aby nagrać okno Odbicia.

Złamanie więzienia nie jest wymagane.

AirServer (również 15 USD) to kolejna aplikacja, która oferuje zasadniczo taką samą funkcjonalność jak Reflection (i została wydana nieco później), ale jest również dostępna dla systemu Windows, jeśli nie masz komputera Mac, aby nagrać.


jeśli Mac może mieć to wbudowane, byłoby świetnie
polaryzacji

2

Najłatwiejszym sposobem cyfrowego nagrania ekranu iOS jest utworzenie kopii lustrzanej ekranu za pomocą AirPlay na komputerze i nagranie ekranu komputera.

Możesz także nagrywać wyjście HDMI z AppleTV, ale zwykle jest to bardziej kosztowne niż zakup licencji Reflector .

Nagrywa w większości sytuacji, ale wolę używać drugiej aplikacji na komputerze Mac do nagrywania ekranu, a masz tam wiele innych opcji.

Symulator nie jest emulatorem - więc nie można po prostu uruchamiać innych aplikacji w Xcode (przy założeniu, że konkretna aplikacja, którą chcesz nagrać, nie jest tym, który masz kod źródłowy do uruchomienia w symulacji). Wiem, że wspomniałeś o darmowej sztuczce do nagrywania, ale nie znalazłem bezpłatnego narzędzia, które działałoby z przyzwoitą jakością.1

Jeśli masz dodatkowy komputer z systemem Windows z wolnym gniazdem PCI-express (a komputer z systemem Windows powinien być umiarkowanie szybki, wszystko z wieloma rdzeniami i kartą graficzną powinno wystarczyć), to jest to BARDZO tania metoda (powinna kosztować mniej niż 150 USD wszystko Powiedziane i zrobione).

http://www.youtube.com/watch?v=Vho_GVXd5xs

Mam nadzieję, że jest to pomocne dla kogoś!


0

W zeszłym miesiącu aplikacja, która robi dokładnie to, została zablokowana w App Store (czytaj więcej tutaj ). Na razie nie ma oficjalnego rozwiązania.


0

W przypadku urządzeń z jailbreakiem istnieje kilka opcji:

  1. RecordMyScreen (który najwyraźniej działa nawet z urządzeniami bez jailbreaku, ale nie jest dostępny w App Store!)

  2. Display Recorder oferuje wiele opcji, takich jak wybór jakości i formatu wideo, skalowanie, pokazywanie lokalizacji z kranu w końcowym wideo, a także podczas nagrywania itp.


-1

Ogólnie nie. Możesz dokować złącze Apple iPad Dock Adapter do VGA , ale będzie ono działać tylko z aplikacjami zaprojektowanymi do jego obsługi. Większość nie.

Jeśli istnieje konkretna aplikacja, którą chcesz nagrać, skontaktuj się z jej twórcą lub sprawdź dokumentację (jeśli istnieje), aby sprawdzić, czy obsługuje ona wyjście wideo.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.