Przenieś fokus na inny wyświetlacz za pomocą klawiatury


2

Używam Yosemite. Mam dwa zewnętrzne wyświetlacze z kilkoma spacjami (podoba mi się pomysł jednej aplikacji na przestrzeń). Czasami chcę przenieść fokus na inny wyświetlacz bez użycia myszy. Mam niewiele rozwiązań, ale nie są idealne.

  • cmd+ F4 Przenieś fokus do następnego lub innego okna w Preferencjach systemowych - przesuwa fokus, ale mysz nadal pozostaje na poprzednim ekranie, więc ruchome przestrzenie nie działają poprawnie ( ctrl+ lub przenosi spacje na poprzednim ekranie)

  • BetterTouchTool może poruszać myszą, ale pozycja myszy powinna być zakodowana na stałe. Co więcej, poruszanie myszą nie powoduje przesuwania ostrości, należy kliknąć dodatkowo i nie zawsze jest to dobre

  • ctrl+ nmoże przejść do miejsca n , ale nie działa, jeśli przestrzeń jest otwarta na innym ekranie, np. jeśli przestrzeń 1 jest skupiona na wyświetlaczu 1, a spacja 2 jest otwarta na wyświetlaczu 2, to naciśnięcie ctrl+ 2nie powoduje przesunięcia fokusa, ale naciśnięcie ctrl+, 3a następnie ctrl+ 2robi (jeśli spacja 3 jest tworzona na ekranie 2)

Czy masz jakies pomysły?

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.