Ikona alarmu iOS 9 na pasku zmian zachowań?


2

Właśnie zaktualizowałem system iOS 9.0.2 bezpośrednio z iOS 8.4 i dziś rano (niedziela) zauważyłem ikonę alarmu na pasku stanu.

Mam dwa powtarzające się alarmy w dni powszednie i myślałem, że poprzednim zachowaniem było wyświetlenie ikony, jeśli miałeś alarm w tym samym dniu , ale teraz wydaje się być obecny, jeśli są jakieś nadchodzące alarmy, nawet jeśli są dni z dala.

Podobnie myślałem, że gdybym odrzucił powtarzający się alarm i nie były aktywne żadne inne alarmy tego dnia, ikona zniknąłaby na resztę tego dnia. To się teraz nie zdarza.

Widzę prawdopodobnie powiązany post bez odpowiedzi w Społecznościach wsparcia Apple: Dlaczego ikona alarmu jest wyświetlana bez ustawionego alarmu?

Podręcznik użytkownika iPhone'a do iOS 8.4 na stronie 15 mówi ikona oznacza „alarm jest ustawiony”, co może oznaczać albo naprawdę.

Czy to nowe zachowanie, czy też źle pamiętam?

Odpowiedzi:


1

To nie jest nowe zachowanie. Ikona alarmu pokazuje się na pasku stanu, jeśli alarm jest zaplanowany w dowolnym momencie, niezależnie od tego, czy jest on tego samego dnia, czy nie.


Właśnie zdałem sobie sprawę, że mój iPad jest nadal na iOS 8 i wypróbowałem go, i na pewno ikona pozostaje. Wygląda więc na to, że tracę swoje kulki. Dziękuję za potwierdzenie.
CupawnTae

Nie ma problemu @CupawnTae
Munesawagi,

Uzgodnione, pokazuje, czy w przyszłości aktywny jest jakikolwiek alarm. Po prostu skonfiguruj jeden na następny dzień, a ikona Cię o tym zapewni. Tak to jest na iOS 6. Więc to nie jest nowe w iOS 9
Matej
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.