Jak mogę kupować aplikacje w App Store bez karty kredytowej?


12

Czekam na przybycie mojej karty kredytowej, ale nadal chcę móc kupować niektóre aplikacje na iPada!

Czy istnieją alternatywne sposoby płacenia za aplikacje bez uciekania się do czyjejś karty kredytowej?


1
Preferowaną metodą jest korzystanie z kart podarunkowych w sklepie iTunes. Poprzednio dokonywałem nieautoryzowanych płatności w sklepie iTunes i odzyskanie środków było uciążliwe. Jeśli korzystasz z kart podarunkowych, Apple może znacznie łatwiej przypisać ci fałszywe opłaty.
dpollitt,

Odpowiedzi:


21

Nie wiem, czy dotyczy to twojego kraju, ale w Niemczech Apple sprzedaje karty z aplikacjami iTunes, szczególnie do kupowania aplikacji w sklepie z aplikacjami.


1
Wielka Brytania i USA też je mają

Dokładnie to, czego potrzebowałem!

Czy musi to być karta aplikacji, czy będzie działać jakakolwiek karta iTunes? A gdzie wpisać numer karty?
TGnat,

1
Zda się każda karta iTunes

1
Wow, to interesujące. Przed opublikowaniem odpowiedzi znalazłem wskazówki, że normalnych kart iTunes nie można używać do kupowania aplikacji. Ale opis kart rzeczywiście mówi to wyraźnie: oba typy kart mogą być używane do muzyki, filmów i aplikacji.
Martin

4

Sklep iTunes akceptuje Paypal , więc jeśli możesz dostać pieniądze do Paypal, wszystko jest gotowe. Jestem prawie pewien, że Paypal ma wiele sposobów na zarabianie pieniędzy (wyślij im czek, podaj numer konta itp.).

Trik wydaje się polegać na tym, że musisz zarejestrować się w iTunes na komputerze Mac / PC - App Store na moim iPodzie nie ma opcji Paypal.


3
Nie, nadal musisz mieć kartę kredytową na koncie PayPal, aby móc korzystać z niej w iTunes. Nie ma znaczenia, czy masz inne źródło środków (konto bankowe, saldo PayPal itp.), Jeśli konto PayPal nie ma karty kredytowej, iTunes nie pozwoli ci z niego korzystać.
Guillermo Esteves,

1
Wow, to szalone . Nie mam pojęcia. (Zapomniałem, że mam kartę czekową na mojej Paypal.) Apple odmówił przyjęcia mojej karty kredytowej dla iTunes, więc musiałem użyć Paypal. Myślę, że Paypal to moja usługa prania pieniędzy!
Ken

1
PayPal nie jest prezentowany jako opcja płatności w iTunes w wielu krajach.
matt wilkie

2

Wiele supermarketów i sklepów spożywczych sprzedaje przedpłacone karty podarunkowe. Możesz kupić Visa, Mastercard, American Express itp., Kartę podarunkową z gotówką, czekiem itp. W tych supermarketach, a następnie użyć numeru z przodu wszędzie tam, gdzie proszą o numer karty kredytowej.

(Ta metoda jest w rzeczywistości preferowaną metodą również dla sumienia bezpieczeństwa. Powód: jeśli ktoś uzyska numer twojej karty, może wziąć tylko niewielką ilość pieniędzy, które załadowałeś na kartę. Zapewnia to pewność osobom martwym się o wprowadzanie numeru karty online).


0

Uzyskaj numer 3 V , jest to wirtualna karta kredytowa, którą można opłacić z góry, więc nie musisz się martwić o rachunki, ale pozwala robić to, co robi karta kredytowa.


Nie myśl, że to działa. Przynajmniej nie w USA. Apple ma paranoję na punkcie sprawdzania adresu rozliczeniowego. Te karty, jak sądzę, nie mają adresu rozliczeniowego. Czy są to wirtualne wersje przedpłaconych kart Visa sprzedawane w Target i gdzie indziej?
GeneQ

0

Po prostu, aby poinformować ciebie lub innych ludzi. Ponownie, podobnie jak pierwsza odpowiedź w niemieckim sklepie Apple Store, możesz faktycznie połączyć swoje konto Apple z ClickandBuy, gdzie możesz faktycznie przelać środki bezpośrednio ze swojego banku, a jeśli zdarzyło Ci się mieć bankowość internetową w swoim banku (kto nie?), Możesz doładuj swoje konto ClickandBuy prawie natychmiast za pomocą SofortÜbervisung . Aby wyjaśnić, nie mam karty kredytowej i nie planuję jej uzyskać.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.