Wyskakujące pęku kluczy zawiesza moje safari, gdy odwiedzam określone strony


2

Zwykle jestem użytkownikiem Chrome, ale od czasu zakupu MacBooka Pro przeszedłem na safari, ponieważ Chrome wyczerpał moją baterię jak szalony i generował zbyt dużo ciepła. Przejście nie było złe, właściwie lubię Safari .... ale problem polega na tym, że zawiesza się za każdym razem, gdy odwiedzam reddit, Facebook, Instagram, twitch itp.

Za każdym razem, gdy odwiedzam wspomniane strony, Safari pyta mnie, czy chcę pozwolić na przechowywanie poufnych informacji w pęku kluczy. W chwili, gdy się pojawi - bez klikania żadnej z opcji - pojawia się kursor tęczy i muszę wymusić zamknięcie aplikacji. Zrobiłem to dzisiaj kilkanaście razy. Czy jest jakiś sposób, aby to naprawić? Używam chrome, żeby to napisać, a mój MacBook jest już za ciepły na moje kolana.

Oto komunikaty konsoli wygenerowane po awarii safari podczas odwiedzania Reddit i Instagram: http://pastebin.com/pmS3BRe3

Wyczyściłem wszystkie wiadomości i wykonałem następujące zadania w następującej kolejności: Wyczyść wyświetlacz> przejdź do Reddit (awarie)> wymuś safari> otwórz safari> odwiedź instagram (awarie)> wymuś safari.

BTW, używam modelu Retina MacBook Pro 2015 i używam El Capitan. Ale ten problem istniał również w Yosemite.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.