Brak informacji głosowych podczas korzystania z Siri z amerykańskim akcentem w iOS 9.0.2


1

Używam Siri z amerykańskim akcentem w iOS 9.0.2. Ale nie ma opinii głosowych, nawet w trybie nawigacji w Mapach. Po przejściu na brytyjski akcent Siri mówi. Czy to błąd Siri w najnowszej aktualizacji na iOS?

Odpowiedzi:


1

Siri i „Mowa” na iOS wydają się być splątane od iOS 9. Oto jak to naprawić:

Iść do Ustawienia - & gt; Ogólne - & gt; Dostępność - & gt; Mowa - & gt; Głosy - & gt; Angielski - & gt; i pobierz zarówno „Siri Female (Enhanced)” i „Alex”.

Uwaga : Pamiętaj, aby pozostać w aplikacji ustawień podczas pobierania. Jeśli opuścisz aplikację lub przejdziesz do innej strony w ustawieniach, pobieranie zostanie anulowane.

Daj mi znać, czy działa ;).


To nie zadziałało. I za każdym razem, gdy wchodzę na stronę „angielską”, jest ona ponownie pobierana Siri Female (Enhanced) jeszcze raz. :(
chenghuayang

chenghuayang, musisz pozostać w aplikacji ustawień podczas pobierania. Jeśli opuścisz aplikację lub przejdziesz do innej strony w ustawieniach, pobieranie zostanie anulowane.
saphryn

Miałem ten problem i pobranie głosu mogło go naprawić. Spróbuj także zmienić informacje zwrotne głosowe (Ogólne -> Siri - & gt; Informacja zwrotna głosowa) na Sterowanie za pomocą przełącznika pierścieniowego, a następnie przywróć ustawienie Zawsze włączone
fferri

0

Miałem ten sam rezultat. W rzeczywistości ulepszony głos Siri Female zakończył pobieranie. Ale mój telefon go nie zachowuje. Nie jestem pewien, czy to sprzęt, ale wiem, że zadziałało zanim go zaktualizowałem. I próbowałem każdej kombinacji i permutacji. A więc brytyjskie lub australijskie akcenty działają, ale nie amerykański akcent!


To także mój problem. :(
chenghuayang

-1

Miałem ten sam problem. Dzisiaj po aktualizacji ios amerykański głos Siri powraca i działa.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.