Czy można wstępnie zainstalować aplikacje na iPadzie?


14

Rozdajemy iPady (naprawdę, ale nie możesz ich mieć) w ramach promocji naszej sieci poleconych. Ale planujemy dostarczyć go wstępnie zainstalowanego z naszymi aplikacjami do prezentacji sprzedaży i narzędziami do rejestracji.

Nie można jednak zainstalować aplikacji na iPadzie, dopóki nie zostanie aktywowana przez iTunes.

Czy jest jakaś metoda, o której ktokolwiek wie, oznaczałoby to, że możemy wstępnie zainstalować te aplikacje na padzie, zanim przekażemy je odbiorcy w celu aktywacji?


Dodałbym tylko klauzulę dotyczącą promocji, mówiącą, że iPady zostaną już aktywowane, aby można było dodać aplikację, a ludzie mogli dowolnie usuwać lub przywracać ustawienia fabryczne.
cregox

Odpowiedzi:


5

Skontaktuj się z lokalnym sklepem Apple Store i poproś o rozmowę z jednym z konsultantów biznesowych (każdy sklep ma jeden.) Jeśli kupujesz duże ilości iPodów, Apple oferowało cyfrowe wytrawianie logo firmy z tyłu, a także możliwość wstępnego załadowania z treściami promocyjnymi (np. filmami), nie jestem pewien, czy robią to z aplikacjami na iPadzie, ale warto spróbować, a konsultant biznesowy to osoba, która zna lub ma środki, aby się dowiedzieć.


Program niestandardowy (od sierpnia 2011 r.) Nadal dotyczy tylko modeli iPodów - nadal należy pytać, ale nie jest to coś standardowego w przypadku iPadów.
bmike

4

Kiedy podniosłem iPhone’a 4 w App Store, byli w stanie wstępnie aktywować go na komputerze, aby móc go używać, ale nadal nie był podłączony do komputera. Mogłem od razu pobrać niektóre aplikacje ze sklepu z aplikacjami (łącząc je z moim kontem iTunes). Po powrocie do domu podłączyłem go do komputera, nadałem mu nazwę i wszystko skonfigurowałem, kończąc proces aktywacji. Zainstalował wszystkie aplikacje ze starego iPoda Touch na iPhonie, zachowując zainstalowane nowe aplikacje.

Zapytałem o to przedstawiciela handlowego w sklepie Apple, który powiedział, że jest to specjalna konfiguracja, którą mieli na swoich komputerach. Być może będziesz w stanie to zrobić za pomocą iPadów (chociaż nie oferowały tego, kiedy dostałem mojego iPada), a następnie zainstaluj swoje aplikacje przed wysłaniem.

Oczywiście wymagałoby to posiadania sklepu Apple w pobliżu.


2

Myślę, że jedynym sposobem na zrobienie tego bez włamania się do iPada OS byłaby wersja OEM iPada. Nie wiem, czy Apple oferuje coś takiego.


4
Mam wrażenie, że Apple ma alergię na pomysł OEM.
Jim McKeeth,


1

To jest bardzo wykonalne. Możesz przygotować jednego iPada w preferowany sposób i przechowywać ten obraz kopii zapasowej w iTunes.

Każdy nowy iPad można uruchomić w trybie przywracania (przytrzymaj przycisk Home, gdy iPad jest wyłączony, i podłącz go do komputera, przytrzymując przycisk Home).

Następnie możesz przywrócić obraz na iPadzie. Wyłącz iPada, ponownie go zawiń i opcjonalnie włóż kartę do pudełka, aby odbiorca przypomniał, że skonfigurowałeś go osobiście. Możesz łatwo być całkiem schludny i zrobić to wszystko, a Aapple owija się wokół samego iPada prawie bez zakłóceń, z wyjątkiem zakładki przy złączu dokowania. Składa się dobrze, a waga sprawia, że ​​iPad wkrótce idealnie go uszczelnia.

Ponowne owinięcie zewnętrznego pudełka na iPada daje odbiorcy zupełnie nowe uczucie.

Należy omówić licencjonowanie aplikacji sprzedażowych, aby uniknąć utraty ich przez użytkownika podczas przywracania bez kopii zapasowej. Masz kilka opcji: podpisywanie w przedsiębiorstwie, zakup zbiorowy, niestandardowa aplikacja przez Apple lub zwykły stary prezent, gdy odbiorca wyśle ​​Twój identyfikator Apple ID. Ale iPad będzie działać od razu po wyjęciu z pudełka i będziesz mieć czas na skontaktowanie się z każdym odbiorcą, aby kontynuować.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.