Używanie ekranu iPhone'a jako monitora


1

Czy ktoś natknął się na kogoś używającego sprzętu iPhone'a (w stanie nienaruszonym / takim, jaki jest, lub włamanego, rozebranego, zdemontowanego. Tak czy inaczej), aby użyć ekranu iPhone'a jako monitora?


Nie rozdzielaj go - o wiele bardziej kruchy i możesz zamknąć telefon w pudełku / obudowie, jeśli czujesz, że estetyczny, jeśli wolisz
bmike

Szukam również informacji na ten temat. Wierzę, że pytający jest zainteresowany nie tylko korzystaniem z dołączonego iPhone'a i chce prowadzić ekran za pomocą innych środków. Przynajmniej tego szukam. Chcę korzystać z produkowanych mas (patrz tanie) i doskonałej jakości ekranów w niektórych moich osobistych projektach. Również jako użytkownik Duetu na wszystkich moich uruchomionych urządzeniach (iPhone 6, SE, iPad Pro 9.7, 12.9) działa fantastycznie, ale nie rozwiązuje pytania pytających i ostatecznie zniechęca innych do badania tematu w przypadku niepotrzebnych bezpłatnych reklam.
rfoo

Odpowiedzi:


3

Aplikacja o nazwie Duet może sprawić, że Twój iPhone będzie wyświetlaczem dla Twojego komputera Mac


Działa również na iPadzie!
Often Right

2

Duet

Byli inżynierowie Apple zamienią iPada w dodatkowy wyświetlacz. Teraz dla Mac & amp;   PC.

http://www.duetdisplay.com/us

Wyświetlacz powietrza

„Masz kilka różnych opcji, aby zamienić iPada w sekundę   wyświetlać, ale mieliśmy najbardziej konsekwentne szczęście z Air Display. ”

https://avatron.com/applications/air-display/

iDisplay

„Aplikacja iDisplay zamienia iPada, iPada mini lub iPhone'a w wtórny   ekran - zbyt piękny, aby był prawdziwy. ”- MobileCrunch

http://www.getidisplay.com

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.