Jak zmusić Chrome do otwierania linków z określonym profilem?


16

Używam przełączania profilu użytkownika w Chrome, co działa idealnie dobrze. Z wyjątkiem sytuacji, gdy klikam linki, które zależą od jednego z zalogowanych profili. Domyślnie Chrome po prostu otwiera link w tym profilu, który był ostatnio używany.

Jak zmusić Chrome do korzystania z określonego profilu?

Odpowiedzi:


3

W bieżącej wersji Chrome (51.0.2704.106 (64-bit)) możesz kliknąć adres URL prawym przyciskiem myszy, a następnie otworzyć go za pomocą czwartego menu z góry: „Otwórz link jako PROFILE” (skonfigurowany profil Chrome). Mam nadzieję, że to pomoże.


już nie działa :(
Łukasz Rysiak

3
Działa to jednak nie przy otwieraniu linków z jakiejkolwiek innej aplikacji, gdzie najczęściej napotykam ten irytujący problem. Ponadto byłoby świetnie mieć domyślną aplikację i nie trzeba pamiętać i przejść przez ten proces menu dla każdego linku.
Michael Liquori,

2
Dla mnie pojawia się „Otwórz link jako”, ale tylko wtedy, gdy mam już otwarty inny profil w innym Chrome.
Daan Bakker,

Wyjaśnienie komentarza @ DaanBakker: masz otwarte okna z co najmniej dwóch różnych profili, zanim to podmenu będzie dostępne. To wydaje mi się błędem.
Dave Land
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.