Nie można przywrócić ani zaktualizować iPhone'a 4S


2

Ilekroć próbuję włączyć iPhone 4S, pojawia się na kilka sekund z logo Apple, a następnie wyłącza się.

Włączenie go, przytrzymując przycisk +, powoduje wyświetlenie ekranu iTunes . (Podany link to tylko przykład - nie mój telefon)

Kiedy próbuję go przywrócić i zaktualizować, wyodrębnia oprogramowanie, rozpoczyna aktualizację, a następnie nagle i powoli znika ikona Apple i wyłącza się. Następnie wraca do ekranu iTunes i na komputerze pojawia się nieznany błąd 4013.

Tak, wypróbowałem inny komputer. Kolejny kabel USB. To po prostu nie działa.

Jak mogę to przezwyciężyć?


Czy może to być problem związany ze sprzętem lub oprogramowaniem? Czy jest jakaś historia rozładowania baterii telefonu? A może gwałtowny spadek? Czy w przeszłości zdarzało się dziwne zachowanie podczas łączenia z OS X?
TheBro21,

przykro mi to mówić ... ale oto, co Apple mówi na ten temat: support.apple.com/en-ca/HT201444
bret7600

Zaczęło się zaraz po wyłączeniu z powodu niskiego poziomu naładowania baterii. Dzisiaj, po podłączeniu iPhone'a do mojego Macbooka Pro, całkowicie zabił też Macbooka Pro. Mam ochotę umrzeć w środku.
Machado,

1
@ bret7600 Włączyłem ten link do pytania
Machado,

przepraszam, nie przyjrzałem się wystarczająco uważnie pytaniu @Holmes
bret7600,

Odpowiedzi:


1

Błąd 4013 to problem z rozłączeniem lub naprawą / obsługą / synchronizacją.

Kroki, które można kontrolować, są bardzo krótkie, więc może to być tak proste, jak aktualizacja iTunes lub wymuszenie ponownego uruchomienia telefonu.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.