Wyłącz przypięte karty znajdujące się w każdym oknie w Safari 9


11

Czy jest jakiś sposób, aby wyłączyć przypięte karty wyświetlane w każdym oknie Safari? Zazwyczaj mam kilka Spacji, a przypięte zakładki dotyczą tylko tych spacji, a nawet tylko konkretnego okna Safari.

Odpowiedzi:


1

Nie, taki jest cel przypiętych kart. Jeśli nie chcesz, aby karty były wyświetlane we wszystkich oknach, ale nadal chcesz mieć łatwy dostęp, dodaj do zakładek wiele kart za pomocą Shift-Command-D i możesz je otworzyć jednym kliknięciem.


8
Nie jestem przekonany, że o to chodzi w przypiętych kartach. Przypięte karty działają tak, jak chcę w Chrome i Firefox. Używam przypiętych zakładek, aby zajmowały mniej miejsca w oknie i były zawsze dostępne w tym samym miejscu. Nie potrzebuję dostępu do nich w każdym oknie. Oczywiście Apple ma inne pomysły niż inni producenci przeglądarek dotyczące sposobu działania przypiętych kart. Chcę tylko wiedzieć, czy istnieje sposób, aby działały tak, jak w zasadzie we wszystkich innych przeglądarkach.
pączek

4
Zgadzam się z tobą @donut. To jest „wyjątkowe ujęcie” Apple na przypiętych kartach. IMHO, to nie jest przydatne, ale oczywiście może być dla innych. Mam tylko nadzieję na moje życie, że duplikaty przypiętych kart nie będą pochłaniały więcej pamięci. Często mam ponad 10 okien :-(
Ashley Aitken

2
@AshleyAitken Wygląda na to, że nie jedzą więcej pamięci. Jeśli masz otwarte dwa okna z tą samą zakładką pinezki, zobaczysz, że to, które nie jest aktywne, stanie się białe.
pączek

1
Biorąc pod uwagę słabą obsługę wielu wyświetlaczy i okien w OS X, nic dziwnego, że mają wyjątkową opinię o przypiętych kartach. To jest po prostu denerwujące. Dlaczego musieli również złamać cmd + n?
Dzh

2
Oto odniesienie, prosto od Apple, że takie zachowanie jest zamierzone i „ich podejście” do tego, jakie powinny być piny: support.apple.com/guide/safari/… - „Przypięte witryny pozostają na swoim miejscu, nawet po otwarciu nowe okno Safari lub zamknij i ponownie otwórz Safari ”.
EricWasTaken

1

Możesz otworzyć nowe okno prywatne, a one znikną


Niestety oznacza to również, że historia / pliki cookie / itp. Nie zostaną zapisane, gdy ponownie odwiedzę witrynę. Ponadto każda karta jest oddzielna od pozostałych w prywatnym oknie, więc jeśli zaloguję się do witryny na jednej karcie, nie zaloguję się na stronie w nowej karcie. Niezbyt dobre rozwiązanie.
pączek
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.