iOS 9.0.2 spowodował, że mój iPhone 5 utknął na ekranie „połącz z iTunes”


1

Zdecydowałem się pobrać iOS 9.0.2 dla mojego iPhone'a 5. Po zakończeniu pobierania utknął na ekranie, którego nigdy wcześniej nie widziałem. Oto zdjęcie:

Po podłączeniu do komputera iTunes z jakiegoś powodu nie znajdzie mojego telefonu.


Pytanie brzmi teraz, co chcesz z tym teraz zrobić? Jak to rozwiązać. Sugerowałbym metodę Shift + Restore IPSW. Google za to.
Alex S

iTunes wykryje telefon, jeśli jest w trybie odzyskiwania, nie jest to spowodowane przez iOS 9, ale raczej nieudaną próbę aktualizacji.
OzzieSpin

Odpowiedzi:


1

Ten obraz oznacza to Twój telefon jest w trybie odzyskiwania , w gruncie rzeczy jest to prośba o podłączenie go do itunes, aby można było go odświeżyć.

To nie jest coś, co zwykle pojawia się w ramach aktualizacji systemu iOS, więc wierzę, że aktualizacja była prawdopodobnie nie udało się .

Spróbuj najpierw ponownie uruchomić telefon. Przytrzymaj przyciski zmniejszania głośności i domowe, aż ekran się wyłączy. Czy wraca lub wyświetla tę samą wiadomość?

Jeśli to nie zadziałało i wróciłeś na ten sam ekran, powiedziałeś, że telefon nie został rozpoznany - spróbuj najpierw ponownie uruchomić komputer, a następnie uruchom iTunes. Powinien pojawić się okienko z informacją, że wykrył telefon w trybie odzyskiwania: iTunes recovery dialog

Jeśli że nie działa, następną rzeczą do zrobienia jest włożenie telefonu Tryb DFU (aktualizacja oprogramowania sprzętowego) . Przedstawia komputer jako „inny” rodzaj urządzenia i może obejść wszystko, co uniemożliwia prawidłowe wyświetlanie telefonu na itunes.

Jeśli nawet to nie zadziałało - coś poszło nie tak i powinieneś skontaktować się ze wsparciem Apple.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.