Przełączaj między pełnoekranowymi oknami tej samej aplikacji w Lion


24

Czy w programie Lion jest skrót klawiaturowy do poruszania się po moich pełnoekranowych projektach Xcode? ⌘ ~ nie działa.


3
Tak, „cmd” + „~” nie przełącza się między Spaces in Lion. Przełącza się tylko między oknami na określonej przestrzeni. Zastanawiam się, czy to błąd w Lionie, czy celowo zaprojektowany w ten sposób.
Paul Eccles,

1
@PaulEccles Zarówno Przenieś fokus do następnego okna (w aplikacji), jak i Przenieś fokus do aktywnego lub następnego okna zachowały się tak samo w Snow Leopard.
Lri

5
@PaulEccles IMO to jest błąd (błąd, który nie działa zgodnie z oczekiwaniami). cmd- ~ przenosi fokus między oknami tej samej aplikacji. Powinno to oczywiście zrobić niezależnie od tego, czy okna są pełnoekranowe.
steve

Czy jest coś w Mavericks, aby rozwiązać ten problem?
Sudhir

zobacz tę odpowiedź na (płatne) rozwiązanie. Brak przynależności z mojej strony. Szkoda, że ​​Apple wciąż tego nie naprawiło.
Peter Host

Odpowiedzi:


10

Możesz przełączać spacje za pomocą klawiszy Ctrl + lewy prawy klawisz strzałki, ale można tego używać ze wszystkimi spacjami, nie tylko Xcode


3
Rzeczywiście, „ctrl” + „lewa strzałka w prawo” lub „ctrl” + „liczba”, są bardzo przydatne do poruszania się po spacjach, ale brakuje mi skrótu imitującego „cmd” + „~” w całości- ekran otwiera okna tej samej aplikacji.
cndv

3

Mogę przełączać się między oknami tego samego programu, przeciągając czterema palcami w lewo lub w prawo po gładziku. Jest to analogiczne do naciśnięcia [Command] + [~], gdy okna nie są w trybie pełnoekranowym.

Możesz znaleźć to ustawienie w Preferencjach systemowych> Trackpad> Więcej gestów.


To jedyna odpowiedź, która faktycznie pozwala na przełączanie między wieloma instancjami pełnego ekranu tej samej aplikacji, którą znalazłem. Działa ładnie i pozwala pozostać na pełnym ekranie.
JTW

Nie widzę żadnego gestu, który pasowałby do podanego opisu. I nie ma też opcji machnięcia czterema palcami
Zotov,

cykl ten obejmuje także wszystkie inne zmaksymalizowane zastosowania. więc nie, to nie tak cmd+~.
minusf

1

To nie jest idealne rozwiązanie, ponieważ jest płatne, ale to oprogramowanie o nazwie Co wypełnia tę lukę. Ponieważ jest to naprawdę kłopotliwy problem (często używam pięciu lub sześciu połączeń RDP jednocześnie na pełnym ekranie), pomyślałem, że o tym wspomnę.

Oświadczenie: Nie jestem związany z tym programem.


0

Możesz także użyć Ctrl + Number, aby przełączyć na numerowany pulpit. Jednak aplikacje pełnoekranowe nie mają przypisanego numeru, więc nie można ich bezpośrednio używać z tą techniką. Jeśli jednak podoba ci się to podejście, możesz ręcznie zmienić rozmiar XCode, aby wypełnić pulpit bez korzystania z pełnego ekranu,


0

Możesz także wykonać gest przesuwania dwoma palcami myszy w lewo / w prawo, aby przełączać się między pełnoekranowymi oknami tej samej aplikacji. Zobacz Ustawienia> Mysz> Więcej gestów


1
Wydaje się, że wymagają trzech palców zamiast dwóch.
hippietrail

3 palce. a także cyklicznie przez wszystkie inne zmaksymalizowane zastosowania. więc nie, to nie tak cmd+~.
minusf


0

mój „zestaw narzędzi” do tych problemów to:

  • Użyj maksymalizacji zamiast pełnego ekranu (alt + click_on_green_icon), więc mogę użyć Ctrl + 1/2/3/4 i
  • Dwukrotnie wciśnij dwa palce w doku, aby uzyskać dostęp do aplikacji.
  • użyj kontroli misji lub przeciągnięcia czterema palcami lub Ctrl + lewo / prawo
  • hiperswitch aplikacji, więc cmd-tab AND alt + tab lub cmd + ^ / ~ jest ponownie użyteczny.
  • hyperdock aplikacji
  • ledwo używa, ale pomaga: aplikacja Ubar (nie taka słodka) lub wiedźma, już o nazwie.

Nie jestem w 100% pewien, czy to odpowiada na pytanie.
JMY1000,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.