Biblioteka muzyczna iCloud i audiobooki na wiele płyt CD: Błąd duplikatu


0

Więc zaimportowałem audiobook do mojej biblioteki iTunes.
Składa się z 4 płyt CD po około 11 utworów. Podałem im odpowiednie informacje o autorze i albumie. Nadałem każdej płycie CD odpowiedni numer przed importem, a następnie iTunes wykonał resztę, importując ścieżki jako ścieżkę 01, ścieżkę 02 itd. I podając im dane o numerze ścieżki w informacji. Łącznie między 4 płytami CD znajduje się 44 utwory. Zaczęli importować do iCloud i wszystko idzie dobrze, dopóki tylko jedna ścieżka (ścieżka 03, dysk 4) nie zdecyduje, że nie chce się przesyłać. Ma zduplikowaną ikonę. Po kliknięciu napis „Ta piosenka jest już w bibliotece muzycznej iCloud”. Problem polega na tym, że tak naprawdę nie ma duplikatu. Ten plik nie został przesłany do iCloud, ponieważ widzę każdy utwór, ale ten z mojego iPoda Touch z muzyką iCloud. Myślę, że może się wydawać, że jest duplikatem jednego z innych utworów 03 '

Czy to może być to, co się dzieje? Czy jest jakiś sposób, aby to naprawić?

Oto w zasadzie jak to wygląda wprowadź opis zdjęcia tutaj

Kliknąłem prawym przyciskiem myszy tę ścieżkę i kliknąłem opcję Dodaj do biblioteki iCloud, a ona zaczyna próbować, ale potem wraca do ikony Duplikat i pojawia się błąd.

Odpowiedzi:


1

Najpierw utworzyłem kopię zapasową folderu multimediów (zawierającego zaimportowane pliki) pod Music/iTunes/iTunes Media/Music/ARTIST/ALBUM

Następnie właśnie usunąłem całą kolekcję w iTunes (wybierając usuwanie utworów zamiast usuwania pobrań). Spowoduje to usunięcie magazynu kopii w folderze iTunes, ale nie utworzonej kopii zapasowej.

Na File > Add to Library > (backup folder)koniec po prostu odświeżyłem iTunes, przechodząc do i skopiowałem pliki z powrotem, dodałem przesłane wszystkie naraz, co rozwiązało problem.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.