Problemy w systemie OS X z transmisją „Zamontuj na dysku” po aktualizacji Maca do El Capitan


9

Mam problem z transmisją po uaktualnieniu komputera Mac do wersji El Capitan (wersja 10.11). Po przejściu do zasobnika „Zamontuj na dysku” pojawia się następujący błąd:

Błąd wewnętrzny (rc = 1) podczas próby zamontowania systemu plików. Na razie najlepszym sposobem na zdiagnozowanie jest wyszukanie komunikatów o błędach za pomocą konsoli.

Czy ktoś ma poprawkę?

Odpowiedzi:


6

To był / jest znany problem z transmisją 4.4.8 i niższą.

Go dostać w wersji 4.4.9 lub nowszej obejścia znanych problemów.

Strona pomocy dla programistów tutaj powinna zostać zaktualizowana, a drugim linkiem jest ogłoszenie opóźnienia:

Szybki status El Cap: Coda w większości działa (2.5.12 przyniesie poprawki) - Transmit działa - Transmit Disk nie działa, ale pracujemy nad tym. 😝

- Panic Inc (@panic) 29 września 2015 r

Możesz sprawdzić dostępność aktualizacji lub uzyskać dostęp do listy e-mail deweloperów / obejrzeć ich bloga i konto na Twitterze, gdy opublikują wersję Transmit Disk, która współpracuje z El Capitan. Wydaje mi się, że reszta normalnej funkcjonalności działa, tylko część do montażu dysku wymaga pracy.


Poprawka jest już dostępna: „Funkcja Transmit Disk wymaga aktualizacji do pracy z OS X El Capitan. Możesz pobrać Transmit Disk 4.4.9 tutaj”.
devios1


Mam ten problem w OS X 10.11.6 z Transmit 4.4.10. Konsola mówi BŁĄD: niepoprawny podpis dla com.panic.TransmitDisk.transmitdiskfs, nie zostanie załadowany. Deinstalacja i ponowna instalacja nie pomogły.
Josh Santangelo

Wypróbuj Mountain Duck ( mountainduck.io ), który nie wymaga instalacji rozszerzeń jądra ani bibliotek FUSE.
David Kocher,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.