Jak wkleić obrazy ze schowka w Safari


11

Jak wkleić obraz ze schowka do stron internetowych / formularzy obsługujących wklejanie w Safari?

Na przykład w Chrome mogę zrobić zrzut ekranu za pomocą shift+ ctrl+ cmd+, 4a następnie użyć cmd+, vaby wkleić ten obraz do czatu na Facebooku. To jest bardzo wygodne. Wydaje mi się jednak, że nie mogę zrobić tego samego w Safari. Wydaje się, że ręczne kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybranie wklejania również nie działa.

Odpowiedzi:


3

Jest to znany problem z bieżącą wersją Safari.

Ale wklejanie obrazów ze schowka działa teraz poprawnie w przeglądarce Safari Technology Preview, co oznacza, że ​​poprawka powinna wkrótce pojawić się w publicznej wersji Safari.

Do Twojej wiadomości, możesz śmiało używać wersji zapoznawczej technologii wraz ze zwykłą instalacją Safari, nie zakłócając niczego.

EDYCJA : Safari 10.1 została wydana dzisiaj i rozwiązuje ten problem.

EDYCJA 2 : Wydaje się, że działa tylko z niektórymi aplikacjami źródłowymi, ale nie z innymi. Na przykład mogę wybrać i skopiować sekcje stron internetowych z obrazami i wkleić je do Gmaila bez problemu (Safari do Safari). Mogę również skopiować tekst + obrazy z Evernote do Gmaila. Ale ... to samo nie działa, gdy źródłem jest TextEdit lub Notes.

Odpowiedni raport o błędzie


Właśnie sprawdziłem wersję Safari i jest to wersja 10.1.1 i nadal nie mogę wkleić obrazu do wiadomości e-mail Gmail.
Antoine

tak, dla mnie też nie działa na Facebooku przy użyciu safari 10.1.2
Nikoss

Denerwujący. Oprócz Facebooka ten problem jest nadal powszechny w: czatach Google Hangouts w Gmailu, Slack, edytorze Stackoverflow / Stackexchange i innych podobnych edytorach Markdown obsługujących obrazy.
Steven Lu

Spróbuj obejść najnowszą wersję zapoznawczą technologii Safari.
Otto G

1

Wygląda na to, że wciąż jest to aktywny błąd (lub być może błąd w zależności od twojej perspektywy). Wsparcie dla wklejania ( błąd WebKit # 49141 ) jest najwyraźniej zaimplementowane zarówno w WebKit upstream, jak i Safari, ale wydaje się, że zostało to zrobione w sposób, który nie jest kompatybilny z niczym ( błąd WebKit # 170449 ).

BugZilla dla tego drugiego błędu sugeruje, że istnieje powiązany radar w Apple.

Innymi słowy, wydaje mi się, że bezpośrednią odpowiedzią na twoje pytanie jest „poczekaj, aż Apple dostosuje się do tego, co robią wszyscy inni, lub poprzyj sposób, w jaki Safari robi wszystko, aby przenikać wszędzie”, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Edycja : Wydaje się, że konsekwentnie działa dla mnie w Safari Technology Preview (wydanie 52 (Safari 11.2, WebKit 13606.1.9.3.1)) w High Sierra, w tym zarówno na Trello, jak i na Facebooku.


1
W obecnym Safari (11.0.3 (13604.5.6) w Hight Sierra) nie mogę wklejać obrazów na karty na trello.com - ale działa to w przeglądarce Safari Technology Preview (wydanie 51). Nie testowałem wklejania do czatów na Facebooku.
Otto G

Można potwierdzić, wklejanie czatów na Facebooku działa w wersji 53 (Safari 11.2, WebKit 13606.1.11.2) z High Sierra. Wreszcie!
xyzen

Safari 13.0.3, wklejanie do snipboard.io - pojawia się komunikat ostrzegawczy, wskazujący być może mniej niż 100% kompatybilności - ale po zamknięciu komunikatu ostrzegawczego zawartość schowka pojawia się na stronie internetowej. Wygląda więc na to, że nawet jeśli błędy WebKit, o których mówisz, zostały już ROZWIĄZANE, NAPRAWIONO, może nadal występować problem. Ścigam ludzi clipboard.io, aby zobaczyć, czy mogą rzucić na nią jakieś światło.
Brett Donald
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.