Junos Pulse Crashing na El Capitan (10.11), powodowanie problemów z pękiem kluczy?


11

Ilekroć próbuję nawiązać połączenie VPN z Junos Pulse (wersja 5.0.11) na El Capitan, zawiesza się ono w połowie połączenia, a mój brelok logowania staje się niedostępny dla innych aplikacji. Jedynym sposobem, który udało mi się przywrócić pęku kluczy i ponownie uruchomić Pulse, jest ponowne uruchomienie. Zabijanie procesów Junos Pulse i PulseTray w monitorze aktywności wydaje się nie mieć żadnego efektu.


próbował zaktualizować do najnowszej wersji PulseSecure Client wersja 5.1.5, ale nadal występuje dokładnie ten sam problem, jak opisano powyżej.

Odpowiedzi:


14

Miałem dokładnie ten sam problem. Zasadniczo dzieje się tak tylko wtedy, gdy zaznaczysz pole wyboru „Zapisz ustawienia” w polu nazwy użytkownika / hasła w Junos Pulse. Jeśli nie zaznaczysz tego pola wyboru, nie powinno się ono zawieszać przy następnej próbie połączenia. Pulsesecure wydało wersję oprogramowania 5.1R5.1 build 61437, w której problem został naprawiony (przetestowałem go dzisiaj i działa dobrze). Mam nadzieję, że to pomoże.


1
Yann, skąd mogę pobrać nową wersję? Dzięki.

Wydaje się, że to naprawiło to dla mnie.
Domingo C.,

Niesamowite. Zastanawiałem się, czy to zadziała, ale byłem w trakcie realizacji projektu i nie chciałem ponownie uruchamiać komputera, więc za każdym razem dodawałem ponownie profil połączenia.
avaleske,

Cześć Colin, możesz pobrać go bezpośrednio na stronie internetowej pulssecure : pulsesecure.net/support . Oczywiście musisz mieć umowę wsparcia dla swoich produktów zabezpieczonych pulsami.
yann

po prostu zdobądź kompilację 61437 5.1R5.1 i nareszcie działa jak urok!
FireBear,

2

Jak dotąd jedynym obejściem, które znalazłem, jest usunięcie profilu połączenia w Junos Pulse i ponowne dodanie go, co pozwala uniknąć próby uzyskania dostępu do pęku kluczy. Byłbym szczęśliwy, gdyby istniało bardziej długoterminowe rozwiązanie.


Widzę dokładnie ten sam problem. Jeśli wyjdę z Junos, zanim spróbuję się połączyć, nie będzie problemów z pękiem kluczy. W przeciwnym razie wszystkie rodzaje problemów z pękiem kluczy. Usunięcie i odczytanie połączenia według sugestii @ avaleske działało dla mnie idealnie.
Pat R

Mogę potwierdzić, że usunięcie i dodanie połączenia bez zapisywania ustawień działa dla mnie, czyli przy użyciu wersji 5.0.7.
Chris Jenkins,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.