El Capitan: Appstore mówi „pobrano” i „wystąpił błąd” (zablokowany)


55

Aby pobrać El Capitan, kliknąłem przycisk „pobierz” na podświetlonym banerze Appstore. „Zajęte” koło zaczęło się kręcić w lewym górnym rogu i pomyślałem, że dam mu trochę czasu.

Po chwili (i ponownym uruchomieniu) zauważyłem, że niewiele się wydarzyło. Kiedy spojrzałem na stronę ze szczegółami El Capitan w Appstore, przycisk pobierania był wyszarzony (mówiąc „pobrano”), ale po jego lewej stronie jest napisane „wystąpił błąd”.

Teraz nie jestem pewien, czy rzeczywiście został pobrany (ponownie uruchomiony bezskutecznie), czy też muszę ponownie przejść przez ten proces. W każdym razie jestem oszałamiający z powodu wyszarzonego przycisku (nic nie mogę zrobić). Czy istnieje sposób, aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście jest pobrany pakiet instalacyjny w moim systemie (a jeśli tak: gdzie go mogę znaleźć?), Czy może to być problem z samym Appstore? Muszę powiedzieć, że bez problemu pobieram pakiet na innym komputerze Mac…

Odpowiedzi:


86

Najwyraźniej pobrał instalację OS X El Capitan (pod tą nazwą lub Zainstaluj OS X El Capitan ) w folderze Aplikacje, który wydaje się być miejscem pobierania. Mógłbym uruchomić go stamtąd.

Problem rozwiązany…

AKTUALIZACJA: jeśli nastąpi to podczas pobierania Mac OSX Sierra , plik, którego szukasz, to „(Zainstaluj) macOS Sierra” w folderze Aplikacje.


2
Jeśli jest w folderze Aplikacje, pobieranie jest zakończone. Wcześniej jest wypychany w dolne regiony / usr /, gdzie nie powinieneś go szukać.
Tetsujin

13
w moim przypadku plik instalacyjny został nazwanyInstall OS X El Capitan
abbood

3
To świetna odpowiedź! Wydaje się, że jest to zły sposób na aktualizację oprogramowania.
Kelvin

Znaleziono to. Ale poprosił mnie o usunięcie. Więc go
usunąłem

5

Ja też. Na moim 2009 iMac znalazłem go pod Instaluj OS X El Capitan w folderze Aplikacje. Nie byłem pewien, co się dzieje, ponieważ wydawało się, że utknęło na Pobrane z Mac App Store, a ponowne uruchomienie komputera nic nie robiło. Wygląda na to, że teraz działa

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.