Czy mogę usunąć / Library / SystemMigration


Odpowiedzi:


18

Możesz usunąć ten folder.

Ten katalog jest kopią współdzielonych pamięci podręcznych (związanych z uruchomieniami aplikacji) starego systemu.

Zapisałem ~ 600 MB z tego.


Usunąłem folder 1,1 GB bez żadnych skutków ubocznych.
user1133275,

2
Jakie kroki podjąłeś, aby „usunąć” folder? Czy był chroniony przez SIP? Czy wyłączyłeś SIP, a następnie go usunąłeś?
bmike

Chciałbym również wiedzieć, jak to usunąłeś. Nie mogę usunąć folderu, ponieważ „Elementy są w użyciu”. Nie mogę nawet użyć „sudo rm -rf” do usunięcia folderu, ponieważ powoduje to tylko błąd „Odmowa dostępu”.
ajkblue

1
@ajkblue Właśnie usunąłem go na mojej siatkówce 13 ". Uruchom system w trybie odzyskiwania, wyłącz SIP z terminala za pomocą csrutil, wyłącz, uruchom ponownie, usuń folder, a następnie ponownie włącz SIP.
empedocle

1
Czy masz jakieś referencje, które mogłyby stanowić kopię zapasową Twojego oświadczenia o możliwości usunięcia tego folderu? Fakt, że „przedmiot jest w użyciu” brzmi dla mnie jak ostrzeżenie…
Eric O Lebigot,

0

SIP - Włączone Mogłem usunąć zawartość / Library / SystemMigration / History z włączonym SIP, najpierw zmieniając uprawnienia (CMD-I), a następnie usuwając folder (~ 600 MB) z folderu Historia. OS X 10.11.6


-4

Nie usuwaj tego folderu! Robi coś ważnego, ponieważ kiedy próbowałem go usunąć, zobaczyłem komunikat, że pliki i foldery są w użyciu.


Ten folder nie robi nic użytecznego, a jego usunięcie nie zaszkodzi Twojemu Macowi.
At0mic,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.