Funkcje iOS 9 nie działają w iPadzie mini


2

Mam starego iPada mini i zaktualizowałem go do iOS 9. Jednak funkcje nie działają, takie jak sugestie Siri i aplikacja do rysowania w notatkach. Czy ktoś mógłby wyjaśnić lekarstwo lub co jest z Apple? Dzięki.

NIE zresetuję systemu, jak już to zrobiłem. Może 9.1 beta będzie działać.

Odpowiedzi:


3

Apple utrzymywał wsparcie dla wszystkich urządzeń z iOS 8 w iOS 9, ale oznaczało to, że niektóre urządzenia nie mogły w pełni obsługiwać niektórych nowych funkcji. Jeśli masz iPada mini pierwszej generacji, rysowanie w Notatkach nie jest obsługiwane. Wsparcie zaczyna się od iPada mini 2.

Nic nie widziałem, że sugestie Siri nie są obsługiwane. Możesz sprawdzić, czy Twoje urządzenie jest obsługiwane, a Sugestie Siri są włączone w Ustawieniach> Ogólne> Wyszukiwanie Spotlight. Powinno istnieć przełączenie Sugestii Siri, jeśli są obsługiwane.


@ codeSwift4Life Wiem, że sugestie Siri nie są obsługiwane w telefonie iPhone 4S.
RedEagle2000

Apple jest taki wredny. Nie rozumiem
juniorRubyist

Taka jest natura technologii. Starsze urządzenia nie zawsze obsługują nowe funkcje.
Tom Parker

1

Nowa funkcja Notes nie jest dostępna w wersji mini 1s. Z instrukcji obsługi iPada.

„Uwaga: funkcja szkicowania jest dostępna z ulepszonymi notatkami na iPadzie (4. generacji), iPadzie Air (wszystkie modele) oraz iPadzie mini 2 i nowszych.”


Łał. Jabłko jest bardzo głupie. IPad to iPad bez względu na wiek. = (
juniorRubyist

Oryginalny iPad Mini ma znacznie inny sprzęt niż nowsze modele - na początek ma tylko procesor 32-bitowy, a wszystkie późniejsze modele mają procesor 64-bitowy. Szkicowanie wymaga szybkiego sprzętu, aby uniknąć irytującego opóźnienia wejścia, a 32-bitowe Mini prawdopodobnie po prostu nie jest wystarczająco szybkie.
calum_b
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.