Jak kupić iPhone 6s i używać go w Chinach?


1

Chciałbym kupić nowy model iPhone 6s 16 GB (kolor „Rose Gold”) i używać go w Chinach.

  • jakie opcje wybrać przy zakupie w sklepie Apple Store, aby telefon nie zawierał umowy serwisowej, która jest dla mnie bezużyteczna?

  • Jak się upewnić, że jest „odblokowany”, aby można go było używać z lokalną firmą serwisową w Chinach? Jakiego rodzaju karty SIM wymaga ten iPhone, aby był kompatybilny?

  • Czy język interfejsu można ustawić na język chiński?

Odpowiedzi:


1

Chciałbym kupić nowy model iPhone 6s 16 GB (kolor „Rose Gold”) i używać go w Chinach.

Po pierwsze, iPhone 6S to świetny wybór. To standard wszystkich telefonów, ale cokolwiek robisz, NIE kupuj modelu 16 GB. To nie jest iPhone 3GS ani tani telefon z Androidem, to zupełnie nowy iPhone 6S, który nagrywa filmy 4K. Sformatowany, z zainstalowanym systemem iOS, powinieneś mieć mniej niż 12 GB pracy. Umieść na nim 2 filmy HD, a twoje prawie wyczerpane miejsce. Dostać przynajmniej model 64 GB, jest wart 100 $, IMO, a kiedy sprzedasz go za uaktualnienie za kilka lat, i tak odzyskasz większość z tych 100 $. Mnie? Kupiłem już iPhone'a 6S 128 GB w Verizon.

Jakie opcje wybrać przy zakupie w sklepie Apple Store, aby telefon nie zawierał umowy serwisowej, która jest dla mnie bezużyteczna?

Niewiele, oprócz iPhone'a na T-Mobile, który powinien być dostępny do kupienia bezpośrednio (750 USD za model 64 GB) i będzie dostępny bez karty SIM i bez kontaktu, po prostu upewnij się, że zadziała na dowolnym przewoźniku chciałbym go umieścić w Chinach.

Jak się upewnić, że jest „odblokowany”, aby można go było używać z lokalną firmą serwisową w Chinach? Jakiego rodzaju karty SIM wymaga ten iPhone, aby był kompatybilny?

Apple nie sprzedaje jeszcze odblokowanego iPhone'a 6S. Zapytałem o to przedstawiciela Apple i powiedzieli, że może za kilka miesięcy, ale istnieje bardzo mała szansa, że ​​twój operator nie będzie wymagał odblokowania iPhone'a, jak Straight Talk, ale prawdopodobnie nie w Chinach.

Czy język interfejsu można ustawić na język chiński?

Tak. Chiny i USA są największymi klientami Apple.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.