Czy gwarancja AppleCare dotyczy urządzenia lub użytkownika?


2

Kupiłem używanego MacBooka Air i zgodnie z serialem zauważyłem, że poprzedni właściciel powiązał z nim plan AppleCare do 2017 roku.

Czy gwarancja dotyczy urządzenia lub użytkownika? Lepiej mówiąc, jako nowy właściciel, czy mogę skorzystać z gwarancji lub czy istnieje potrzeba przeniesienia?

Odpowiedzi:


2

Poprzedni właściciel musi przenieść go na nowego właściciela. Zobacz: „Czy plan ochrony AppleCare lub AppleCare + można przenosić?” w sekcji Często zadawane pytania dotyczące produktów AppleCare :

Czy plan ochrony AppleCare lub AppleCare + jest zbywalny?

Tak. Jeśli zdecydujesz się sprzedać lub oddać swój produkt Apple, możesz również przenieść własność planu ochrony AppleCare lub AppleCare +. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie .


1

Niedawno dowiedziałem się, że aplikacja podąża za urządzeniem i niekoniecznie wymaga przeniesienia własności. Ale Zapewniają opcję przeniesienia własności, ponieważ pierwotny właściciel może w dowolnym momencie anulować ochronę aplikacji i uzyskać proporcjonalny zwrot pełnej kwoty.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.