obecnie używam iPhone 4s z r-sim


-5

Chciałem zaktualizować mój system iOS, ponieważ większość aplikacji nie obsługuje mojej obecnej wersji. moja obecna wersja to 6.0.1

używam r-sim. nie jest określony dla konkretnego operatora i mogę używać dowolnej sieci operatora z tym r-sim

Słyszałem, że jeśli zaktualizuję telefon poprzez aktualizację oprogramowania z iTunes, mój telefon zostanie zablokowany i przejdzie na czarną listę

jak zaktualizować mój telefon.

daj mi znać, jak mogę zaktualizować mojego iOS


Nie ma powodu, aby zadawać to samo pytanie dwa razy, jeśli oryginalne zostanie zawieszone. W takich przypadkach znacznie lepiej jest edytować oryginalne pytanie na podstawie otrzymanych tam komentarzy.
nohillside

Odpowiedzi:


1

Nie ma możliwości aktualizacji telefonu, jeśli używasz „nieaktualnej” karty R-SIM. Najpierw musisz zaktualizować R-SIM, ale nie sądzę, że jest już dostępna wersja dla iOS 9.0.1. To uciążliwość korzystania z takich specjalnych kart SIM. Jeśli zaktualizujesz go przy użyciu najnowszego systemu iOS, nie będzie on na czarnej liście (nadal będziesz mógł go używać), ale zostanie zablokowany na nośniku, na którym był pierwotnie zablokowany.

Innym sposobem aktualizacji jest jailbreak twojego iPhone'a, ale tak jak R-SIM, nie zawsze możesz dostać jailbreak iOS z tą samą wersją, co wersja jailbreak.

Najlepszym sposobem, aby iPhone miał najnowszą wersję iOS, jest zakup iPhone'a odblokowanego fabrycznie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.