Wyświetl / posortuj listę podcastów według statusu subskrypcji


3

Mam około 50 różnych podcastów, które kiedyś subskrybowałem. Tylko około połowa z nich jest obecnie subskrybowana. Kiedy patrzę na moją listę odcinków w iTunes, cała lista zawsze pojawia się w kolejności alfabetycznej. Ja nie chce usunąć moje stare bez subskrypcji podcastów z mojej biblioteki, ale byłoby naprawdę miło, gdyby był jakiś sposób albo ukryte (a później pokazad) bez subskrypcji podcastów lub posortować listę tak, że subskrybowanych podcastów pojawiają się na górze. Czy któryś z nich jest możliwy?

Odpowiedzi:


1

Wydaje się, że nie ma opcji automatycznego sortowania wysyłającej aktualnie subskrybowane podcasty na górę listy. Mam tę samą skargę (między innymi) na możliwości podcastów w iTunes. Istnieje kilka sposobów na zrobienie tego ręcznie.

  1. Utwórz stację i dołącz do niej wyłącznie podcasty, które subskrybujesz.

  2. W widoku „Moje podcasty” kliknij menu rozwijane „Podcasty” (w prawym górnym rogu) i posortuj według „Kolejności listy odtwarzania”. Następnie możesz przeciągnąć i upuścić, aby zmienić kolejność podcastów w panelu po lewej stronie.

# 2 to, co robię. Możesz szybko sprawdzić, czy subskrybujesz podcast, gdy go wybierzesz - jeśli go zasubskrybujesz, pod tytułem podcastu pojawi się napis „Zaktualizowano xxxxx”. Jeśli nie, zostanie wyświetlony komunikat „Brak subskrypcji” wraz z datą ostatniej aktualizacji.

Trochę denerwujące, ale wydaje się, że jest to jedyna opcja. Może istnieć sposób na wygenerowanie listy odtwarzania za pomocą skryptów, ale patrząc na plik biblioteki iTunes nie widzę w nim żadnych informacji wskazujących, czy subskrybowany jest subskrybent. (Ktoś bardziej obeznany ze skryptami dla iTunes może mieć tutaj lepszy pomysł).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.