Nigdy nie chcę, aby telefon przeszedł w „tryb niższej mocy”, nawet jeśli bateria telefonu spadnie do 10%.


12

W moim urządzeniu iDevice przełączyłem się w tryb niskiego zużycia energii, a wskaźnik poziomu naładowania baterii zmienił się na żółty. Teraz podłączyłem go i przekroczyło 23%, a bateria jest nadal żółta. Czy to oznacza, że ​​wciąż jestem w trybie niskiego zużycia energii? Jak wyjść z trybu niskiego zużycia energii? Aktualizacja: wynosi 55% i nadal jest żółty.

Powiedzmy też, że przypadkowo wchodzę w tryb niskiego zużycia energii, czasami pojawia się okno dialogowe alertu. Jeśli przypadkiem wszedłem w tryb niskiego poboru mocy, ale nie chcę być w nim, to jak mam z niego wyjść?


1
Jeśli pozostawisz ładowanie iPhone'a z włączonym trybem niskiego zużycia energii, automatycznie wyłączy się, gdy osiągnie zrównoważony poziom naładowania baterii. Myślę, że około 85%, ale nie jestem pewien.
dordio

Ok dzięki Dorito. Podłączę go i będę monitorować jego postępy.
1.21 gigawatów

1
Jak poprawił @jroschen, „Tryb niskiego zużycia energii wyłączy się automatycznie przy 80%”
dordio

Odpowiedzi:


19

Przejdź do Ustawienia -> Bateria -> Wyłącz tryb niskiego zużycia energii

Tryb niskiego zużycia energii wyłączy się również automatycznie po naładowaniu urządzenia do 80%.


@jaepage, jeśli masz iPhone'a 6S / 6S +, możesz wykonać wymuszony dotyk na ikonie Ustawienia, a otrzymasz szybką akcję baterii, która przejdzie bezpośrednio do ustawień Baterii. To chyba najszybszy sposób na dzień dzisiejszy
dordio

11

Możesz także użyć Siri do włączania i wyłączania trybu niskiego zużycia energii.


Ale co się stanie, jeśli bateria ma 51% jak na zdjęciu - nadal wygląda na to, że jest w trybie niskiego zużycia energii. Pytanie brzmi, jak wyjść z tego trybu
użytkownik151019,

1
@Mark One można również użyć Siri, aby go wyłączyć.
RedEagle2000

-2

Ustawienia - Bateria - suwak, aby go wyłączyć


Witamy w Zapytaj inaczej. Lubimy, aby odpowiedzi były czymś więcej niż tylko jedną linią. Najlepiej, chcesz, aby wyjaśnić, dlaczego odpowiedź jest * prawo „Pomaga również zawierać linki, cytaty i / lub zrzuty ekranu Przejrzyj naszą sekcję pomocy.. Jak odpowiedzieć na pisaniu dobrych odpowiedzi na pytania
Allan

-3

Ustawienia - Bateria - Tryb niskiego zużycia energii


1
Czym różni się to od innych negatywnych odpowiedzi?
Tetsujin

-4

Ustawienia, bateria, tryb niskiego zużycia energii, wyłączony


Czy możesz rozwinąć?
JMY1000,

1
Szukamy długich odpowiedzi, które zawierają wyjaśnienia i kontekst. Nie udzielaj odpowiedzi tylko w jednym wierszu; wyjaśnij, dlaczego Twoja odpowiedź jest poprawna, najlepiej z cytatami. Odpowiedzi, które nie zawierają wyjaśnień, mogą zostać usunięte.
Tetsujin,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.